Bobocei de sept-oct 2008 (234)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Lavinia foarte frumoase pozele Ultimele doua m-au topit E somnul de dupa tzitzi ?

anamona maine ma bag si eu sa va vad toate pozele

Gata , fug la nani

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

La Multi Ani Cosmy!

Felicitari pentru dintzoc David

Ramo de fobromescu nu mai stiu nimic pentru ca trebuie sa fac eco ca sa aflu care-i treaba si deja am facut vreo 4, stiu ca nu sunt nocive dar n-as vrea sa exagerez totusi, asa ca probabil miercuri la dublu test voi afla ceva

Babytza te primesc la mine, pe bune, tocmai am reparat becul din baie dupa o zi de shushu in bezna

11s
Mami de Mikul Robert Constantin (19.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

neata!!
si !!

super poze babymom! dar si mie mi-au placut la nebunie cele in care Dragos doarme absolut angelic!

nikolici, cata bucurie pe Karina!!! sa nu stea nimic langa bradul ei!! sa plece toate jucariile!! si i-ai luat 2 olite??? pai si ea cu cine voteaza? de care se ataseaza?
dansul de final il iau ca o dedicatie de Craciun din partea voastra! cred ca Moshul va fi fascinat

nushulica felicitari pentru primul dintisor!!!!! sa vezi cand o sa ajungeti la canini si masele...(pregateste-te sufleteste!)

Ramo, ma si gandeam ce bine e sa tina cineva copilul un timp sa poti s a faci treburile in liniste. hai ca se fac ei mari si inteleg sa isi vada de jocuri si sa putem si noi sa facem curat de sarbatori, sa facem o mancare...bravo pt TA!




www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

prima plimbare adevarata cu saniuta


www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Cosmy, multa sanatate si o zi minunata!

Ada,eu nu pot sa imi dau cu parerea de dilema cu mancatul pentru ca imi dau seama ca regulile care mie mi se pareau de 'bun simt' si cu care puteam sa imi dau cu parerea inainte de a il naste pe David nu se aplica si dupa nastere...
Dar din propria experienta, prefer liniste si pace si copil mancat mai putin dar fericit decat cearta tot timpul pe subiectul mancare....desi nu mi se pare cea mai ideala solutie

Nusha, felicitari pentru primul dinte!Si la mai multi asemenea!

Nikolici-ule, lasa ca o sa vina si bb2 la momentul potrivit!






Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

La multi ani, Cosmy!!!

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

La multi ani Cosmy!!!
Sa fii sanatoasa, voioasa si sa ai ozi ca-n povesti.

Nushulica, va doresc la multi dintisori discreti cum a fost primul!

Roxi io zic c-o sa fie bine cu fibromel

a intrat monstrulici la aaparat.

Claudinna eu nu ma supar nici cand imi face altcineva treburile, e.g. sor'mea, TA... :) Ultimul e o comoara, duminica a prestat pizza si mi-a dat sa mananc ca unui porumbel. Super i-a iesit!

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata si +

LA MULTI ANI COSMYYY!!!SA FII SANATOASA SI FERICITA ALATURI DE CEI DRAGI!

Babytza si spor la treaba.

Lavinia noah chiar ca aveti zapada,las' ca se anunta grade cu + asa ca dezapeziti si veniti in parc

Ramo harnita ca un porumbel zici?FF romantic

Ada cum esti azi??

Nusha felicitari ptr dinte

Nikolici te-ai trezit??Hai la .

Oana esti in concediu?

Claudinna ce frumos sta Razvanel in saniutza

Roxana au iesit ceva dintisori??

Noi facem progrese cu statul in sufragerie,a inceput sa arate AC cu degetul si sa-i dea na-na

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Alexia tocmai se chinuie sa intoduca mufa de la DVD la TV...asa imi arata ea ca vrea Baby Einstein.Culmea e ca o pune exact unde trebuie

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Laura, nu sunt in concediu...sunt doar un angajat cu un chef teribil de munca in perioada asta




Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)

Mergi la inceput