Sarbatori minunate!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Am intrat si eu sa va urez un Ajun fericit, cu un mos incarcat de cadouri si un Craciun cu multa liniste in case si in suflete.

Melodia care imi placea de la MJ legata de Craciun a fost dedicata, asa ca va dedic alta:



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

CRACIUN FERICIT si dragostea sa va umple sufletele , because it's all for love L.O.V.E.

MICHAEL I MISS YOU ...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:





(R.I.P. )




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Craciunul e credinta, Craciunul e Speranta, Craciunul e puterea de a darui si de a primi dragoste! Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Sarbatori fericite, prosperitate , bucurii si un mos incarcat cu daruri !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Sarbatori fericite sa aveti dragele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Dragele mele, va doresc un an nou mult mai bun decat cel care a trecut. Cu mult mai multe bucurii si daca se poate, fara suparari. Cu sanatate la toata lumea, cu iesire din criza si cu mariri de salarii
La Multi Ani!

PS: aruncati si incoa' cu un bulgare ca am uitat cum arata zapada. Bine, am uitat si cum "arata" 20 de grade


I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Sa fim recunoscatori ca, in ceea ce ne priveste, calatoria continua. Sa nu-i uitam pe cei dragi, care au avut un drum mai scurt. Sa fim alaturi de cei care au ramas. Momentele frumoase, durerile, regretele, toate fac parte din minunea care se cheama VIATA.
Avem de implinit noi sperante, avem de oferit fericire, pace, liniste sufleteasca, dragoste celor care ne inconjoara.
Bine ai venit, 2010! LA MULTI ANI, fetelor, familiilor voastre, administratorilor forumului, cititorilor, lumii intregi ! La multi ani, Michael !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ultimul mesaj pe anul acesta pentru fetele mele dragi de la acest subiect, de care m-am lipit neasteptat de mult, chiar daca motivul care m-a facut sa va descoper este unul de nedorit in viata nimanui. D

Dragele babei, va urez un An Nou bun, in care sa aveti parte numai de bucurii. Sa fiti sanatoase si sa va bucurati de ceea ce aveti si sa fiti tari, pline de vointa si de multa energie ca sa obtineti ceea ce va lipseste.

Va pe toate si sper sa fim cu totii sanatosi ca sa tot impartim ani buni de acum inainte vorbind despre cel care ne-a adus impreuna si despre ceea ce a lasat lumii talentul sau incredibil!

Ii las pe ei sa spuna restul, cred ca i-ar fi placut sa-i vada (sau poate ii va placea!?!), era fascinat de culturile si traditiile popoarelor, ca si mine, de altfel:





CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI 2010!!!
Va doresc fetelor dragutelor un an mai bun,cu belsug si multe realizari,tot ce va doriti si... sa fim mai buni,asa cum intotdeauna ne-a invatat MJ




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput