La Multi Ani Licurici de ian-feb2009(72)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Miere, suna foarte bine ce zici tu acolo. Inca o data, felicitari!

Lisa, votat Anusca Votat si Daria



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_ spune:

miere, o sa fie mia greu la inceput, dar tot trebuia sa vina si ziua cand sa te desparti de Aidan in timpul zilei. Bine macar ca mergi la un job mishto...Si ai sa vezi ca dupa ce incepe serviciul ai sa pretuiesti altfel timpul petrecut cu Aidan. Daca ai beneficii bune legate de maternitate poate te apuci de bebe 2 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Daaa, m-am gandit la bebe 2.
Am trei luni platite si inca trei luni neplatite, sase in total, f bine pt USA:))
Plus 22 de zile de concediu pe an si 14 zile libere ca si sarbatori legale, deci vreo 36 de zile lucratoare:))

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Iry go for it, suna foarte bine, banuiesc ca si asigurarea medicala este buna.Poate au locuri la day-care-ul din campus si asa il poti vedea pe Aidan cand vrei.

Va rugam sa ne votati, multumim! Daria-Julia
reclama ilegala - considera acesta un avertismentconcurs/


http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

hai miere ca nu e asa de rau... mai ales daca vei gasi loc la daycareul din campus.

multumim pentru voturi

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Miere, felicitari! Stiu ca te racaie gandul la celalalt job, dar ce-i in mana, nu-i minciuna si poate ca e si mai usor sa prinzi ceva mai bun daca se iveste. Si cu beneficii asa de bune, zau ca nu-i de dat cu piciorul. Si cu Aidan ai stat totusi aproape un an...

Poze

Carla

Iulia si bebe Carla Maria (4 martie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Ce palarie smechera are Anusca

Poze

Carla

Iulia si bebe Carla Maria (4 martie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Ce palarie smechera are Anusca!
Jucarie din aceea (masinuta) avem si noi. Lui Aidan nu prea ii place sa o impinga, in schimb il plimb eu prin casa cu ea, numa ca e cam joasa pt el, isi taraste picioarele pe jos. Am vazut si cubul intr-un colt, tot ma mai gandesc la el, haha, mi-a placut tare mult.

Am mai vazut poze cu Alexutu si Caterina, doi frumosi, ce par mare are Alexutu! Si Caterina are ochii albastrii sau ma insel?

Cris, cum se mai simte Dariuta?

Aidan doarme si el f bine de la o vreme incoace, ba chiar adoarme singur, fara sa planga, e de ajuns sa ii pun perna mea in patut ca sa-mi simta mirosul. Si ziua doarme doua reprize de cate o ora-doua. Azi am dormit cu el de la doua la patru.



www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Caciulita e de la buni. de masinuta nici Ana nu e prea incantata sa o impinga,in schimb ii place pe ea,impinsa...asta face seara cand vine Crsiti de la munca,o impingem de la unul la altul.
mai cu cubul,Ana e innebunita dupa bile,atata le trancane si le muta dintr-o parte in alta!

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Iry ,si-a revenit complet vad, e din ce in ce mai activa si parca numai doarme asa mult in timpul zilei. Azi doar o data a dormit, cam o ora jumate.

Ieri i-am scos si scaunelul de la jucarie, cred ca trebuia sa il scot demult si azi numai pe covor a stat si s-a tarat dupa mine peste tot.Nu vrea deloc sa se ridice singura, asteapta sa ma duc la ea si sa o ajut.Daca ii dau o mana direct in picioare se ridica.

Va rugam sa ne votati, multumim! Daria-Julia
reclama ilegala - considera acesta un avertismentconcurs/


http://b1.lilypie.com/iAvwm5.png

Mergi la inceput