Schimbare de macaz?-PNL

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Patapievici, daaa, din categoria "intelectualii lui Basescu si cu ce se mai ocupa ei" .


Ai dracu' perversi! Mai era unu mai demult gata gata sa'i plezneasca venele'n cap urland la www.jurnalul.ro/stire-politic/crin-antonescu-boc-saluta-amanta-presedintelui-119779.html" target="_blank">amanta presedintelui. Amanta platonica desigur deoarece afirmatia a fost facuta de revolutionarul bunului simt.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Si domnul Mircea Geoana facea glumite despre blonda prez in memorabila seara de joi ,3 decembrie,cand a pierdut alegerile.

Apropo de domnul Mircea Geoana,cum poti sa pierzzi 10 % din 26 noiembrie pana in 6 decembrie???

http://sutu.ro/angoasa-politica/cum-se-arata-vitejii-inainte-de-razboi/

Da,acestia au fost pasii:
1.Caseta prelucrata si difuzata de Patriciu
2.Vizita la Timisoara
3.Dezbaterea electorala si seara relaxata din spa-ul lui \Vantu

Eu as mai adauga:
4.Neimplicarea lui Iohannis in sustinerea lui Mircea Geoana.Figura lui din seara dezbaterii arata ce crede despre candidatul MG
5.Nebunia mediatica numai impotriva lui TB.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Patapievici, daaa, din categoria "intelectualii lui Basescu si cu ce se mai ocupa ei" .


Ai dracu' perversi! Mai era unu mai demult gata gata sa'i plezneasca venele'n cap urland la www.jurnalul.ro/stire-politic/crin-antonescu-boc-saluta-amanta-presedintelui-119779.html" target="_blank">amanta presedintelui. Amanta platonica desigur deoarece afirmatia a fost facuta de revolutionarul bunului simt.




Da' caseta? A invocat Crin si caseta?
Nu, ca el nu e omul serviciilor secrete si nu se deda la tactici securistice.
De aia nici n-a ajuns presedinte.

P.S. Hai sa facem o intelegere. Ne folosim de un link de max. 10 ori. Eu mai pot pune delirul lui TRU de inca 7 ori. Tu cu acea exprimare a lui Crin ai depasit deja numarul de 10. Poate mai inventezi si alt argument.
-------------


Acum putem reveni on-topic? Sau facem salata subiectul?


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Ce mizerie. Si Patapievici

Cind eram eu prin Franta (in diaspora ) imi placea Patapievici. Intre timp s-a ... schimbat.



Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Ce mizerie. Si Patapievici

Cind eram eu prin Franta (in diaspora ) imi placea Patapievici. Intre timp s-a ... schimbat.




si daca e adevarat? ce om..ce perversiuni se pot ascunde intre urechile alea mari ale lui.
o fi cineva din partid sau cineva doar in vizita...ce zici sirimie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Ce mizerie. Si Patapievici

Cind eram eu prin Franta (in diaspora ) imi placea Patapievici. Intre timp s-a ... schimbat.




si daca e adevarat? ce om..ce perversiuni se pot ascunde intre urechile alea mari ale lui.
o fi cineva din partid sau cineva doar in vizita...ce zici sirimie?


Nu vad nimic extraordinar.
E om si el...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

guestus, slabut.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Eu am optat pentru Antonescu atunci cind am constatat ca ma reprezinta, adica am regasit in discursul lui o parte din principiile, parerile si sistemul de valori pe care le aveam dinainte. Nu mi le-a indus el. Desigur, vorbesc strict pentru mine, asa imi aleg eu politicienii pe care-i votez, la altii poate ordinea o fi pe dos.


nu te-a reprezentat si nu te va reprezenta niciodata un...ca Antonescu. esti cu jde clase deasupra lui, tu userul iileana de pe forumul xulescu, anonima completa din punctul de vedere al clasei politice, n-a auzit nimeni de tine. vrei sa te cred ca tu votezi in functie de DISCURSURI??? atunci voteaza-ma pe mine, candidez maine, nu crezi ca voi avea un DISCURS mai bun decat al lui Crin? Iileana, nu te mai autosugestiona pana si-n al paispelea ceas: nu ai avut de unde sa alegi. ai crezut ca e de datoria ta sa alegi. ai fi avut optiunea de boicot la vot sau de implicare activa in viata politica sau de vot acordat unui independent, la fel de anonim ca si tine.



nimic

Aoleu Conchita!Hai ca te-ai aratat asa cum te stiam!
De ce ai jucat un rol care nu ti se potrivea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Mey, nu e nimeni pe aici cu abilitati de Profiler?
Este Geoana capabil de anomalii de acest gen?Eu nu il vad capabil de nicio anomalie,.
Unu:are educatie in familie din care stie cum se pot evita filarile!
Doi:are scoala de diplomat;
Trei:are soacra,no comment!
Patru:chiar sa fie atat de prost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Bnica se pare ca acea caseta nu e cu "inti... mitati" ci doar cu ... mita, mai exact cu dat-luat o valiza cu banisori.


Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput