Schimbare de macaz?-PNL

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu1 spune:

tare mi-as dori, sa vorbeasca doar cei care REAL au votat...restul sa astepte emisiunile tv cenzurate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
De-la-mine-pentru-cei-interesati, un cadou de Solstitiu: www.hotnews.ro/stiri-mediu-6738109-copenhaga-scandalul-secolului-climategate.htm" target="_blank">Climategate.
+ un www.hotnews.ro/stiri-esential-6744021-alarmismul-ecologist-despre-copenhaga-nu-numai.htm" target="_blank">supliment.


Iti arde de ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Si ca sa continui cu propaganda pedelista (stiu ca asa va fi catalogat ce voi spune): io apreciez la partidul asta faptul ca oamenii compromisi definitiv au fost dati la o parte. [...] De bine, de rau, personajele dubioase gen Videanu sau Berceanu inca n-au fost dovedite.


Tu vorbesti serios? Videanu are dosar - ce e drept nu penal. Udrea a facut scandal monstru ca sa nu fie demisa, si acum se scalda in ape tulburi. Casuneanu tocmai e chemat la DNA.

Iti spun eu: e o naivitate sa spui ca uite, PDL sint mai curati si mai putin corupti. Pur si simplu sint toti la fel de corupti sau de putin corupti.

Sa stii ca mai bine judeci singura decit sa iei pe nejudecate tot ce sustine Basescu. Pentru ca Basescu minte, am o gramada de dovezi.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei




Io ma uit la cantitatea&calitatea dosarelor. Deci, cine a intrat sub urmarire penala?

PS. N-am dat citat din Base.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy

pacat ca aceste dovezi sunt tinute numa asa si nu se stie de ele, posibil sa fie multi care sa aiba aceste dovezi sau altele , pentru ca poate asa ar fi alta situatia si nu ar mai posta in acest erou care scapa tara de dusmani, luptatorul anticoruptie si tatal celor fara de pata...
Sau din contra s-ar striga sus si tare ca sunt o minciuna, o manipulare, si ca ai ceva contra.

roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000)








Scuze, ai vrut cumva sa zici "poza" in loc de "posta"?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
"poza" in loc de "posta"?

Stresul jobului are urmari in subconstient.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

era verbul " a posta" nu " a poshta", dar de , altfel nu avea cum capcaunul sa dea iar replica ca doar el are voie sa scrie orice si oricum despre oricine, restul doar sant mori stricate care nu gandesc...si da poti sa-i zici si poza daca vrei ca tot aia e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Io ma uit la cantitatea&calitatea dosarelor. Deci, cine a intrat sub urmarire penala?

PS. N-am dat citat din Base.



Oamenii cinstiti nu au dosar de nici un fel.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy
era verbul " a posta"

Asadar, ce inseamna a posta in erou?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui iileana
De-la-mine-pentru-cei-interesati, un cadou de Solstitiu: www.hotnews.ro/stiri-mediu-6738109-copenhaga-scandalul-secolului-climategate.htm" target="_blank">Climategate.
+ un www.hotnews.ro/stiri-esential-6744021-alarmismul-ecologist-despre-copenhaga-nu-numai.htm" target="_blank">supliment.


Iti arde de ?

Mie? Poate lui Aligica. Si tie. :).
Eu nu-mi permit sa tratez cu superioritate articolele unuia dintre ideologii PD-L .

Tz-tz-tz, Capcaune, nu se fac mofturi la un cadou de Solstitiu, in special la unul oferit cu atita drag ca asta.
Ia exemplu de la celalalt destinatar, nici "pās" n-a zis .


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Un alt dragut cadou de Solstitiu face liberalul Bogdan Olteanu.
Renuntind la mandatul sau de deputat, el le ofera fanilor portocalii din colegiul 1 din Bucuresti sansa nesperata de a pune stampila pe un promitator reprezentant al noii generatii de politicieni PD-L, www.mediafax.ro/politic/flutur-honorius-prigoana-poate-fi-un-candidat-pentru-camera-in-colegiul-1-din-capitala-5194766" target="_blank">Honorius Prigoana.

Reforma clasei politice rulz.



Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput