Schimbare de macaz?-PNL

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Mey nu va mai contrati p-aci degeaba :Basescu e presedinte inca 5 ani,cat despre Geoana si Antonescu n-am nicio grija,"tiranul" ii lasa pe mana propriilor partide...cei din PSD deja se mazilesc in public, asa macel televizat io'nu cred ca am mai apucat sa vad...asteptam sa vedem ce si cum prin PNL,momentan apar doar zvonuri prin presa cum ca nu prea l-ar mai placea pe Patriciu cu ale lui razbunari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Hitler

Cine?
Ala care a "simplificat democratia" cu uneltele democratiei? Si care diaboliza partidele si parlamentul?
Ce-ti veni sa-l amintesti?


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Pai,de la Hitler,inapoi la alea noastre:cum a castigat TB dezbaterea cu MG utilizand "Flacara violeta"-crede Hrebe:

http://www.realitatea.net/basescu-a-fost-ajutat-de-flacara-violeta-la-dezbaterea-cu-geoana--sustine-viorel-hrebenciuc_692027.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Iileana tu crezi ca dupa congresul pnl din februarie, Antonescu mai ramane presedinte?...sincer io'nu cred si nu o spun tendentios...io'cred ca-si vor alege un presedinte mai deschis catre discutii cu Pdl si Basescu...oricum 'om trai s-om vedea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

Pai,de la Hitler,inapoi la alea noastre:cum a castigat TB dezbaterea cu MG utilizand "Flacara violeta"-crede Hrebe:

http://www.realitatea.net/basescu-a-fost-ajutat-de-flacara-violeta-la-dezbaterea-cu-geoana--sustine-viorel-hrebenciuc_692027.html


AHAHAHHAHHAAA!


Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

..io'cred ca-si vor alege un presedinte mai deschis catre discutii cu Pdl si Basescu...

Unu' care "a vazut Lumina"? Si care a inteles Adevarul Absolut ales de juma si-un pic din natie?... ca tot vorbiram de sectanti...

Tot ce se poate.


In fond, la ce dreaq' ne mai trebuie noua opozitie? Ca mai mult incurca. Sa lasam farafastlicurile astea pentru fitzosii care sustin ca au o democratie consolidata, sa fie la ei acolo.
Noi sintem niste invingatori. Bumbesti-Livezeni. Cu cintec inainte, strins uniti in jurul...


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Eu tot nu pot sa nu ma gandesc la tragedia prin care trec Antonescu si Geoana. Va dati seama ce durere? Sa se nasca separati in zona capului. Unul la Tulcea alalalt la Dabuleni. Cata suferinta, ce viata de chin !! Lenea absoluta si prostia asijderea despartite de nu mai putin de 500km. Pana acum!

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Pe 2/3 din ecran ruleaza imagini de acum 20 de ani, de la Timisoara. Inceputurile Revolutiei.

Intr-un patratel, in stinga sus, "anticomunistul" Basescu "se consulta" plictisit cu partidele, bifind de voie-de nevoie o prevedere fara nici o relevanta a Constitutiei (si spunindu-si in gind sa nu uite sa le zica slujbasilor s-o scoata din Noua Constitutie), inainte de a-l nominaliza premier pe cine vrea muschiu' lui. Pe Donald Ratzoiul.

Uite, nu stiau copiii aia de ce-au murit...


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

PDL se duce cu propunerea ca Boc sa ramina prim ministru. Se bazeaza pe tradatori si pe UDMR ca sa obtina majoritatea mult dorita. Scandalul continua.

Nu stiu ce drame traiesc altii dar mie mi-e teama ca si noi vom incepe sa traim in curind drame legate de alegerile astea. Cit de curind. Pina in Craciun.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Pe 2/3 din ecran ruleaza imagini de acum 20 de ani, de la Timisoara. Inceputurile Revolutiei.

Intr-un patratel, in stinga sus, "anticomunistul" Basescu "se consulta" plictisit cu partidele, bifind de voie-de nevoie o prevedere fara nici o relevanta a Constitutiei (si spunindu-si in gind sa nu uite sa le zica slujbasilor s-o scoata din Noua Constitutie), inainte de a-l nominaliza premier pe cine vrea muschiu' lui. Pe Donald Ratzoiul.

Uite, nu stiau copiii aia de ce-au murit...



Mai da si tu de pe antene, ca pe alte posturi nu pare atat de plictisit Basescu.

Mergi la inceput