Diaspora injurata. De ce pina la urma?

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns UnPacatos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Julie

Citat:
citat din mesajul lui UnPacatos

Citat:
citat din mesajul lui Julie

Si dupa aceea, inapoi in cocina, la nani.

J.


Asta e un limbaj acceptat de moderatori daca vine din partea unui pro-Basescu? Nu e atac la persoana?


Pai crezi ca numai dumneata esti capabil sa-ti asumi riscuri? Ori te-ai suparaaaaaat?

Julie



Incearca asta la semnatura, poate te ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

Citat:

Incearca asta la semnatura, poate te ajuta.


Cedez emoticonul, asta cu adevarat ma ajuta.

Julie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UnPacatos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Julie

Citat:

Incearca asta la semnatura, poate te ajuta.


Cedez emoticonul, asta cu adevarat ma ajuta.

Julie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

draga diaspora depravata si cumparata, stati pe faza ca s-ar putea sa se decida reluarea alegerilor, deci trebuie sa aduceti inca 5 in plus, de caciula, la vot.



**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

draga diaspora depravata si cumparata, stati pe faza ca s-ar putea sa se decida reluarea alegerilor, deci trebuie sa aduceti inca 5 in plus, de caciula, la vot.





Nu cred ca se reiau alegerile, pentru ca iata ce opinii iau contur

http://voxpublica.realitatea.net/politica-societate/scenarii-nebunesti-psd-are-o-sansa-cu-antonescu-cine-l-va-inlocui-pe-geoana-20525.html


Iar daca se reiau, facem cum ai hotarat

Julie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accept92 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus



nu stiu eu cuim sint legile dar daca vine presedintele jucator cu un guvern...astia spun nu...si apoi se enerveaza rau si dizolva tot. si sanatate apoi.
solutia este unica... ori faci cum vrea el si 50%+1 din popor ori amin.



Dizolva tot si urmeaza alegeri parlamentare. Cu parlamentul pe sistemul vechi, ca acu n-are cine schimba sistemul. Cam care crezi ca ar fi distributia voturilor la parlamentare? PDL-ul ia mult mai putin decat Basescu, PNL-istii care au stat acasa la prezidentiale nu ar mai avea nici un motiv sa o faca la parlamentare. PSD-istii sunt constanti, UDMR-ul la fel. Vom avea aceeasi distribuite in parlament, PNL-ul poate ceva mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Draga diaspora,pe tembeliziunile din Ro,reprezentantii pesede va fac in toate felurile posibile,v-ar mai arde iar daca ar mai putea.De ce n-ati stat acasa,acolo la voi ,tradatori ai neamului,ca acum in acest moment o liniste adanca ar fi cuprins Romania geonizata.
Ar fi fost atat de bine in tara ,numai ca v-ati gasit voi sa votati.Voi si cu aia din moldova,vorba Liei Olguta Vasilescu,cum e posibil sa adune TB 80%?Gratioasa domna trecuta prin peremeul lui vc sustine ca organizatii intregi din Italia contesta votul,ca nu stiu cati s-au audenuntat,ca exista nu stiu cate procuri facute la notariat ca cei din diaspora nu au votat si sunt trecuti ca au votat.Ce mai,circul este in toi.
Domul Ciutacu va transmite si domnia sa gandurile lui cele mai frumoase ,iar cel care i-a raspuns a primit tot numai ganduri frumoase de la un tonomat plin de ura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

... jenant.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Domnu Nica zice ca domnul deputat Branza,foarte activ pe partea cu diaspora,va fi dat in judecata pentru constituirea de grup criminal organizat in diaspora.Se pare ca ,in opinia pesedeului,sunteti niste infractori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Daca prin absurd s-ar relua alegerile, cei care au votat cu GEOANA ar trebui sa recunoasca foarte clar ca PSD nu stie sa piarda si recurge la fel de fel de " penibilitati " ca sa nu piarda miza cea mare! Of Doamne, nu am emetiral in casa

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput