credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 74

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui iahim

Sa platesti tu forfetarul in locul meu iar daca esti bugetara poate vei fi printre cei 20 la suta dati afara de la anul ...cel mai dulce ar fi sa nu-ti iei salariul ,dar bineinteles ca tu cresti copiii si esti casnica ,asa ca, pentru tine draga mea,TRAIASCA BASE!


Pentru ce mai tii asa firma, daca nu e in stare sa achite un impozit?

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Pai ne tinem firmele ca sa sustinem statul cu impozite, CAS-uri, TVA-uri... si ce ne mai ramane cica sunt banii nostri de cheltuiala... evident ca o cheltuiala bagata pe firma nu accepta pampers, lapte praf, absorbante si haine pt copii si parinti...

LILIANA 30+ si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE


"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui teolinda

Pai ne tinem firmele ca sa sustinem statul cu impozite, CAS-uri, TVA-uri... si ce ne mai ramane cica sunt banii nostri de cheltuiala... evident ca o cheltuiala bagata pe firma nu accepta pampers, lapte praf, absorbante si haine pt copii si parinti...

LILIANA 30+ si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE


"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"



Ce povesti sunt si astea?

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Sa nu uit sa va zic.
Ati ras de B1TV, de Moraru, ca pupincuristi, ca moguli, catelul lui Basescu. CSOP/IRES a dat la ora 21 50.4% pentru Basescu. La sfarsit a fost 50.33.
IRES e condus de Vasile Dancu,membru PSD probabil singurul intelectual de stanga autentic din partidul ala.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinkav

Citat:
citat din mesajul lui teolinda

Pai ne tinem firmele ca sa sustinem statul cu impozite, CAS-uri, TVA-uri... si ce ne mai ramane cica sunt banii nostri de cheltuiala... evident ca o cheltuiala bagata pe firma nu accepta pampers, lapte praf, absorbante si haine pt copii si parinti...

LILIANA 30+ si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE


"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"



Ce povesti sunt si astea?

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007



Ce frumos am visa in fiecare noapte si ce linistiti ne-am pune capul pe perna daca ar fi doar povesti. Fie esti rupta de realitate, fie ai mancat prea multe portocale insuficient coapte

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ce topic a fost si asta ...:) am trait istoria in timp ce respiram si scriam ...

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

ce topic a fost si asta ...:) am trait istoria in timp ce respiram si scriam ...

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |


Pai vezi de ce scriam eu la administrative ca nu e bine sa stergeti subforumul dupa alegeri , pierdem istoria
Schimbati doar numele lui, e pacat de cat foc si patos a fost in toate topicurile astea electorale sa nu ramana in arhiva si sa ne dam citate de aici peste 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Nu toata lumea vrea sa fie condusa de un hot.Preferam un prostanac decat pe Elena Udrea.Sper sa traiti bine...in Olanda.

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Iar 50,33% prefera un destept unui prostanac. Ca nu pe Base l-am vazut cum intinde mana dupa euroi

Traim bine si in Romania. Si in ultimii 5 ani chiar am trait mai bine. De-aia am ales cum am ales. Daca tu n-ai trait mai bine, treaba ta, ai ales ce ai ales. Cumva tre' sa cer scuze cuiva fiindca am trait mai bine si am ales in consecinta?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Iar 50,33% prefera un destept unui prostanac. Ca nu pe Base l-am vazut cum intinde mana dupa euroi

Traim bine si in Romania. Si in ultimii 5 ani chiar am trait mai bine. De-aia am ales cum am ales. Daca tu n-ai trait mai bine, treaba ta, ai ales ce ai ales. Cumva tre' sa cer scuze cuiva fiindca am trait mai bine si am ales in consecinta?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!


traim bine in romania? de 5 ani? oare eu am trait intr-un univers paralel??????

Mergi la inceput