credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 70

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

No,MA_TU_RI ZA_RE!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_iary

daca-i spunea cineva lui Geoana handicapat nu cred ca mai comentai.



Ce sa zic?
Mai spun o data, poate acum intelegi (acum o fac si cu date):
din anul 2000 se aplica legislatia antidiscriminare pentru toti cetatenii care traiesc si muncesc in Europa.
Un capitol al acestei legislatii se refera la persoanele cu handicap; folosirea termenului de "handicapat" pentru a-ti manifesta dispretul pentru o persoana incalca OG 137/2000.
Incalca, totodata si legea bunului simt.

PS: Cu totii facem greseli...si eu fac. Important este sa nu persistam in ele la infinit.


RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iahim

O sa fie SUPER cu Base!O sa vedeti in curand...dupa aceea o sa plangeti!


Stii care e cel mai trist lucru? Dupa mine Romania nu putea zimbi cu adevarat oricare din cei 2 ar fi / este presedinte. Eu cred ca Romania incepe sa fie mai rau decat cea descrisa de Caragiale.

Ce faci te si face. Ce spui sa si infaptuiesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Prostia se ia? Sau se da?
http://www.catavencu.ro/ponta_a_scapat_porumbelul-11606.html

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monabella spune:

lamuriti-ma si pe mine rapid caci n-am timp acus sa citesc 70 pagini ca-s la job. cine a cistigat? azi dimineata am gasit 2 emailuri de la 2 prieteni din ro unul spunea ca a cistgat geoana altul base. eu ce sa mai cred?
Apoi ce am citit aici pe pagina asta mai sus: cum o sa fie super cu base? super nu e cu nici unul din cei doi.
Intrebare pt Rufus: daca e base cu cine va face guvernul sau vor trebui din nou alegeri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui iahim

Sa platesti tu forfetarul in locul meu iar daca esti bugetara poate vei fi printre cei 20 la suta dati afara de la anul ...cel mai dulce ar fi sa nu-ti iei salariul ,dar bineinteles ca tu cresti copiii si esti casnica ,asa ca, pentru tine draga mea,TRAIASCA BASE!



banuiesc ca de mine vb, nu??? vad ca stii foarteeeee bine sa cataloghezi oameni fara sa-i cunosti personal.....ce sa zic???!! te crezi desteara tare........
si ca sa faci o catalogare mai buna data viitoare, draga mea, NU sunt casnica (desi nu vad care ar fi problema ta chiar de as fi).....iar de crescut copiii.....ma uimeste catalogarea ta avand in vedere pe ce site te afli....

si da,pentru mine TRAISCA BASE!!! nici unul nu e mai potrivit in acest moment decat el pentru a fi presedinte!


_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Tre'sa mai cresti!Ca sa intelegi mai bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui iahim

Tre'sa mai cresti!Ca sa intelegi mai bine...


offf scuza ma TANTI..... ce legatura are prostia cu varsta???

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cortexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_iary

boc e ...de fapt nu prea e, mai deloc...



Boc este cel mai bun prim-ministru pe care l-am avut din 1989.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Citat:
citat din mesajul lui iahim

Tre'sa mai cresti!Ca sa intelegi mai bine...


offf scuza ma TANTI..... ce legatura are prostia cu varsta???

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+








Ah,scuza-ma,credeama ca stau de vorba cu o mamica cu caracter si educatie!

Mergi la inceput