credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 64

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

"Fraudele constatate me obliga la contestarea acestor alegeri. Convingerea mea este ca romanii l-au ales pe Mircea Geoana presedinte, dar aparatul de stat al lui Traian Basescu vrea sa il pastreze pe acesta cu orice pret", a afirmat, luni, secretarul general al PSD, Liviu Dragnea.

Liviu Dragnea a anuntat ca decizia privind contestarea rezultatelor alegerilor a fost luata de liderii PSD luni dimineata si ar urma sa fie validata in sedinta Comitetului Executiv, programata la ora 17:00.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

nici nu ma indoiam ca vor contesta
Sa vedem ce-o mai fi... sper ca nu mai trebuie sa mergem inca odata ?

Ingrid si Cristi 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

BEC ora 14.00

TB - 50,33
MG- 49,6

Lipsesc 9 sectii de votare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

http://media.hotnews.ro/media_server1/document-2009-12-7-6687994-0-raport-osce-eng.pdf

"Raport OSCE despre turul 2: In general s-au respectat standardele, neregulile observate trebuie cercetate de urgenta

Delegatia OSCE anunta ca in turul doi al alegerilor prezidentiale "in general s-au respectat angajamentele fata de OSCE si alte standarde internationale pentru alegeri democratice, libertatile politice fundamentale, mediul de campanie competitiv si administrarea eficienta a alegerilor".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

http://economie.hotnews.ro/stiri-burse-6687585-bursa-nu-sarbatoreste-victoria-lui-traian-basescu.htm


Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:


BEC, rezultate finale:
Traian Basescu - 50,33%,
Mircea Geoana - 49,66%

Traian Basescu a obtinut 50,33% din voturi, iar Mircea Geoana 49,66%, arata rezultatele finale date publicitatii de Biroul Electoral Central la ora 14:45. Prezenta la vot a fost de 58,02%.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UnPacatos spune:

Game over

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

Amonar, te astept sa tzopai mai des prin Timisoara si mai ales pe la Directia Agricola, acolo unde PD-L e la putere, la propriu. Atatea atitudini flegmatice si sictireli n-am luat nici cand era Constantinescu , nici Iliescu. Lasa, va fi mai bine, a mai castigat Basescu si atitudinea functionarilor va deveni pur si simplu mirobolanta. In primul mandat, doar exersau politetea acasa.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues


De topait in Timisoara o fac foarte des si o voi face fara invitatia ta. Atitudinea functionarilor nu s-a schimbat de 20 de ani de cand am plecat. Te las pe tine sa ne spui cine a fost la "putere" in aia 15 ani de care ti-e dor.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisiacob

Frauda? da. Tocmai mi-a aratat colega mea de birou SMS-ul primit ieri de la Geoana in care o ruga sa iasa la vot sa puna stampila pe el.
Si nu uitati si de campania mizerabila desfasurata ieri pe Antena 3 si Realitatea TV incepand cu ora 19:00!!!!!
Asa ca ciocu' mic!
Felicitari noului presedinte Traian Basescu! A fost o victorie la care sincer nu ma asteptam avand in vedere monstruoasa coalitie formata impotriva lui. Bravo Base!

Galuscuta & comp.(D.N. 09.09.2004)


If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!
Michael Jackson



Si eu am primit aseara sms de la Geoana. L-am rugat eu sa imi trimita?

Azi mi-a spus cineva ca a primit bani sa voteze cu un anumit candidat in primul tur. Nu am reusit sa aflu despre cine era vorba.

In orice caz, Bravo Basescu. In ciuda faptului ca toti s-au aliat impotriva lui, a reusit, ca sa nu mai spun ca i-a facut KO pe ceilalti 2 candidati la confruntari.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
Cine se increde in sine, cade rau!

www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

si mama a primit tot felul de sms-uri din partea lui Traian Basescu prin care ii invita la vot si tot felul de poezioare in care spunea sa nu-i lasam pe prostanaci(Geoana&Co) sa castige. si asta in ziua alegerilor...



Mari de Daria Maria(29.01.2008) 23+
Povestea Darului plangacios


sunt tot mai mare
Daria


Mergi la inceput