credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 60

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

La ora asta tot PSD'ul este in genunchi in fata lui Geoana...si ii striga Iesi de sub pat jigodie.

Invingem impreuna Romania bunului simt



you made my day! oops! a iesit basescu! nu-mi mai exersez engleza, ma duc sa desfac bagajele, nu mai emigrez ...ptiuu! amrtat sansa si de data asta , caci asa am zis pe cand cu nastase.

tragand linie, s-a terminat circul asta murdar, sper ca TB sa demonstreze ca a meritat votul si agitatia noastra. eu am incredere in el ca va schimba ceva in bine. nu cred in minuni peste noapte, dar am incredere ca totusi va face cate ceva...sper sa inceapa cu patriciu si vantu

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Ariel mai bine dadeai copy paste de la celalalt subiect, nu de alta dar sa nu te doara manutza .Da in ultimii ani cum ti-a demonstrat Baselu ca ti-a meritat votul?

Irina 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Va rog eu sa nu faceti afirmatii gratuite. Colegul meu de servici a asistat la procesul de votare si a remarcat numarul uluitor de votanti pe listele speciale. Atat. Nu a mai existat never asa un procent mare in comuna aia prapadita.
Daca au fost platiti, cum si de ce, sincer va zic ca nu-mi pasa. Esential e ca nu-i poate verifica nimeni.
Ca nu stim sa pierdem...extraordinar! Am anulat votul si m-am trezit in noapte ca am facut prost. Parerea mea, fireste.
Da, a castigat Traian Basescu. Si cu asta mi-am incheiat periplul la acest capitol.
ps: nu schimba nimeni din afara locatia cu mine? As vrea un Los Angeles, San Francisco..

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pico spune:

Basescu
in rest.....fara comentarii

Raluca , Ioana Carrina(09.04.2003), Maria Carolina( 26.11.2005)si Ana Iasmine(06.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Deci se da OK la injurat Basescu ! Putem face galagie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

ps: nu schimba nimeni din afara locatia cu mine? As vrea un Los Angeles, San Francisco..

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues


Avand in vedere cat de multi romani din strainatate au votat pt Basescu, probabil ca sunt si f. entuziasti si doritori sa traiasca in tara pe care Basescu o conduce. Asa ca, Ingrid, o sa fie multi care vor sa schimbe locul cu tine, sa se intoarca repede in tzarisoara lor draga condusa de omul asta atat de bun si competent



Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui d_melli

Ariel mai bine dadeai copy paste de la celalalt subiect, nu de alta dar sa nu te doara manutza .Da in ultimii ani cum ti-a demonstrat Baselu ca ti-a meritat votul?

Cel mai destept intotdeauna cedeaza!
Irina 33+ cu


melli, mersi de sugestie. cand voi avea nevoie de consilier te voi angaja,pana atunci, da-mi voie sa-ti cer opiniile referitor la ce ar trebui eu sa fac, atunci cand consider eu ca e nevoie. pana atunci, ma consider inca in stare sa decid eu ce sa zic,ce sa fac si unde.


mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pico spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S

ps: nu schimba nimeni din afara locatia cu mine? As vrea un Los Angeles, San Francisco..

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues


Avand in vedere cat de multi romani din strainatate au votat pt Basescu, probabil ca sunt si f. entuziasti si doritori sa traiasca in tara pe care Basescu o conduce. Asa ca, Ingrid, o sa fie multi care vor sa schimbe locul cu tine, sa se intoarca repede in tzarisoara lor draga condusa de omul asta atat de bun si competent



Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me




Bine zis,Laura!
Nu's ce-l vede lume pe Base parca ar fi Mesia...e exact opusul.parerea mea....

Apropo si Base tot comunist este,mai draga

Raluca , Ioana Carrina(09.04.2003), Maria Carolina( 26.11.2005)si Ana Iasmine(06.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

La ora asta tot PSD'ul este in genunchi in fata lui Geoana...si ii striga Iesi de sub pat jigodie.
Invingem impreuna Romania bunului simt

tragand linie, s-a terminat circul asta murdar, sper ca TB sa demonstreze ca a meritat votul si agitatia noastra. eu am incredere in el ca va schimba ceva in bine. nu cred in minuni peste noapte, dar am incredere ca totusi va face cate ceva...sper sa inceapa cu patriciu si vantu mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


5 ani si=a luat avant, sa inteleg, si acum, in sfarsit va face cevaabia astept sa vad ce va face, eu oricum nu plecam din tara in nici una din situatii............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandraru spune:

Mi e scirba. Simt o lehamite teribila, o frustrare urita, adinca. Traian Basescu a dat cu flit unui popor si acum, acelasi popor, i-a dat sansa sa mai dea o data cu flit.
Cred ca sintem un popor de masochisti. Ne indragostim de cei care ne violeaza. Sustinem amante, fiice promovate in politica europeana ca sa ne promoveze succesurile, votam dresurile plasa ale elenei udrea, injuraturile unui marinar de teapa joasa si mie imi vine sa vomit mai rau decit cind eram gravida.
Sau poate ne e dor de monarhie. Da noi sintem mai smecheri. Alegem un presedinte care isi asuma prerogative regale, cu diferenta ca n are singe royal, ci marinaresc, calit bine din smenurile cu blugi si ciunga.
Sint furioasa, dezamagita si imi vine sa pling ca n am cum sa fug de aici. Daca as pleca din romania, promit ca as vota cu basescu. DIN RAZBUNARE.
O tara condusa de un mitocan, de o blonda stupida si de o curte de lingai gata sa adune scamele pentru o firimitura. Aici imi cresc copilul. Frumoooos

Mergi la inceput