credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 58

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Cea mai mare frauda facuta vreodata: campania antibasescu de la Antene si iRealitatea chiar in ziua alegerilor! Daca unul care a votat de doua ori face puscarie pentru acest lucru, atunci trebuie sa li se faca dosar penal si patronilor acestor posturi care au incercat sa influenteze milioane de oameni chiar in ziua alegerilor, incalcand in mod grosolan legea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

Ce a zis Ingrid nu a deranjat pt ca nu ar fi adevarat sau pt ca neaga cei dn varful canapelei adevarul, ci pt faptul ca a fost exprimata dpdv PSD, "e clar ca base castiga pt ca a fruadat alegerile, bla, bla..." u see my point?

***********************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an

TATI,, www.helpsonia.com , din familie

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and (shout=www.dictionarenglezroman.ro/dictionar/shout" target="_blank">chiot, strigat, tipat, aclamatie) ."


Eu am vazut mesajul lui Ingrid ca o prezentare a unei realitati pe care o stie ea. Adica, ca intr-o comuna , stie ea caz concret de frauda a PD-Lului (pt ca au avut nr mai mare de voutri). Poate sa vina oricine sa povesteasca de o sectie unde a fraudat un reprezentant local al PSD-ului.
Dar ma rog, fiecare vede nuanta pe care vrea sa o vada.




Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza00 spune:

mda, iar pe taica meo (pesedist sadea ) l au invitat pesedei de n ori la restaurante si revelioane gratuite, alimente cadou plus una bucata galeata rosie . La indigo Curtea de Arges, acolo unde locuieste familia sotului. Dar se pare ca au visat toate astea, asa cum eu am visat clica ce l apara pe Nastase de puscarie, lupii flamanzi ce urlau la luna ca nu vor reducerea numarului de parlamentari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


si pe invers: si la bunica in sat PSD-ul a inregimentat oamenii si i-a dus cu autobuzele la vot. Normal, total dezinteresati .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui croco21

Cea mai mare frauda facuta vreodata: campania antibasescu de la Antene si iRealitatea chiar in ziua alegerilor! Daca unul care a votat de doua ori face puscarie pentru acest lucru, atunci trebuie sa li se faca dosar penal si patronilor acestor posturi care au incercat sa influenteze milioane de oameni chiar in ziua alegerilor, incalcand in mod grosolan legea.


asa e! chiar urat ce au facut aceste 2 televiziuni..

si asa-zise fraude sau cumparari de voturi eu una sunt convinsa ca s-au facut de ambele parti.. asa ca zau ca dupa parerea mea nu are rost discutia asta.. am mai zis indiferent cine iesea tot s-ar fi adus acuze..

ps. ai mei au insistat la noi sa votam MG, (tata e cu PNL-ul cu dl primar din oraselul meu), ei si? daca am votat cu TB nu ma mai primesc acasa?



Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11


ps. ai mei au insistat la noi sa votam MG, (tata e cu PNL-ul cu dl primar din oraselul meu), ei si? daca am votat cu TB nu ma mai primesc acasa?

Mihaela, mami de Andra - 29 martie 2008

Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii


Ba da dar te pun la colt pe coji de nuci 5 minute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Ingrd nu a vazut manipularea maslor spre
votarea PD-L. Ci stie ea ca a existat o lista de 300 de voturi nu stiu um si a iesit pd-l in comuna aia. Este o afirmatie facuta pe un forum, in lumea reala e calomnie ;) sunt pure spculatii, n are nici o Dovada, etc. Ea nu a zis : am vazut frauda cu ochii mi, ci a dedus ea ca ar fi fost frauda. Pro PD-L. Daca iesea Geoana nu mai auzeai urma de fauda. Asta incerc sa zic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Si eu am zis ca s-au facut de ambele parti.



Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Si eu sunt de acord cu tine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11


ps. ai mei au insistat la noi sa votam MG, (tata e cu PNL-ul cu dl primar din oraselul meu), ei si? daca am votat cu TB nu ma mai primesc acasa?




Ba da dar te pun la colt pe coji de nuci 5 minute


mai la asta nu m-am gandit..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput