credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 54

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata

nah ca am aparut si eu..."chioara" de somn....
deci, concret nu stim, nmic??

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Totusi mi se pare cam nesimtire ca d-nul Hrebenciuc s-a oprit din numaratoare fix cand procentul canditatului dumnealor era in cadere libera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Concret - pe la ora 5 dimineata a iesit Hrebenciuc dupa o cearta de lunga durata in partidul lui si a anuntat niste minciunele, ca n-a putut recunoaste infrangerea la ora aia, si asteptam rezultatele oficiale la ora 8 de la BEC, unde va fi anuntat Basescu presedinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Si Realitatea incepe sa vehiculeze ideea de "rezolvare in instanta "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui virgi

Concret - pe la ora 5 dimineata a iesit Hrebenciuc dupa o cearta de lunga durata in partidul lui si a anuntat niste minciunele, ca n-a putut recunoaste infrangerea la ora aia, si asteptam rezultatele oficiale la ora 8 de la BEC, unde va fi anuntat Basescu presedinte






_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olina87 spune:

diaspora e masiv la procente cu basescu: Italia si US sigur, nu stiau inca datele din Spania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Diaspora a votat in masa cu Base, mai ales in USA, in multe state a castigat cu peste 80%. Neoficial, Base ar fi castigat cu 50,37%, dar sa-i lasam pe cei de la BEC sa anunte oficial. Eu nu mai am niciun dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

oricum vor anunta rezultate partiale....deci....cine stie ce mai anunta si astia...

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

95% de sectii

- TB -50,43 %
-MG -49,57 %

BEC !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

e oficialllllllllllllllllllllllll!!!!!!

bucurie mare!!!
bravo BASE!!!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput