credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 53

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

In turul doi se termina semnarea proceselor verbale la sectii in jur de 12 noaptea, asa ca nu au cum sa mai opreasca nimic. Stiu io ca am fost in birouri electorale pe vremea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olina87 spune:

asa grait-a Hrebe

Videanu cica au fost semnate deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Neata! Iertare ca v-am parasit la 2.30 azi noapte , da' mi-a picat sistemul. Azi sigur dorm cu capul pe birou
Pe irealitatea dau stiri numai despre fraude, aglomeratia si imbrincelile de la diferite sectii din tara si, bineinteles, pe prima banda, la loc de cinste, rezultatele....exit poll-ului

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

irealitatea: "la ora 8-primele estimari oficiale" Da' pina acu' ce-au fost , toata noaptea. Daca li s-au terminat agentiile de stiri din care sa se inspire, io le dau link-ul de aici

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olina87 spune:

Videanu a anuntat ca Basescu a cistigat cu 5240152 la 5195214 voturi, fara a include voturile diasporei), deci diferenta de 44938 voturi - la OTV iesisera cam 60000 mai mult in favoarea lui Basescu la numaratoarea paralela;

Hrebe a anuntat ca Geoana a cistigat cu 4 milioane (nu am retinut numarul) fata de 4265209; deci lui Hrebe ii lipsesc la numaratoare aproape doua milionane din voturi, care cica ar fi din sectiile fraudate (deci cele unde Basescu e majoritar)

asadar e clar, mai ales dupa cum spunea cineva vazind fatza lui Hrebe la 6 dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Buna dimineata, poftiti o cafea

Vad ca a scazut "nasul" coalitiei, au ajuns la procente "ingrijoratoare"

Si iote cum facura pdl-isti mai repede numaratoarea si le dadura si cifrele spre disperarea lui Hrebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Mama, ce noapte, ce zi...Dupa 5 ore de asa zis somn speram sa gasesc niste date certe!
Deocamdata pe irealitatea...o tot dau cu Insomarul si cu frauda!
Stie careva date clare din diaspora?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Deocamdata astea's ultimele: (sursa:hotnews)
"Biroul Electoral Central a anuntat ca va da publicitatii primele rezultate partiale luni dimineata, la ora 8.00. Atat PSD, cat si PDL au efectuat o numaratoare paralela a voturilor. Potrivit social-democratilor, Mircea Geoana a obtinut 50,3% din voturi, in timp ce Traian Basescu este creditat cu 49,7%. Numaratoarea paralela efectuata de PD-L indica un avans de 0,28% in favoarea lui Traian Basescu, care ar conduce cu 50,14% la 49,86% in fata lui Mircea Geoana, dupa contabilizarea rezultatelor din toate sectiile de votare.
"

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Se pare ca peste jumatate de ora apar primele date partiale de la BEC.
Si la Realitatea au schimbat totusi bannerul cu unul de genul "avem 2 presedinti"
Cel putin asa era inainte de publicitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Buna dimineata, poftiti o cafea


ar fi buna, ca mi se lipesc ochii, nu stiu daca nimeresc drumul spre gradi. intrebai copilu daca nu vrea azi acasa, cica nuuuu, la gradi...

mi-e frica sa dau drumul la teveu, dar am recupoerat paginile de pe la 3 incoace.



Cristina
www.talentedenazdravani.ro" target="_blank">Talente... de Nazdravani
- mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa vointa.
Īncercam sa īnvatam de mici ca este mai important sa participi la o competitie, decāt sa cāstigi.
Naz si Ani: Povesti din dulapul cu rechizite

Mergi la inceput