credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 52

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Nu va lasati rapusi de mos ene...vine hrebe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Si gata, o las pe dyanna si baietii cu masuratorile in paralel. Eu plec sa dorm, nu sa nasc:) la cite fructe, ciocolata si alte dulcegarii am ciugulit in noaptea asta nu se da fie-mea din burtica afara, celalalt nascut online sigur e baietel:)hrebe nu mai iese pina dimineata, geaba zic ei ca in citeva minute.asta sa insemne ca de fapt chiar cistiga TB, nu?! ca de la sampanii si pupaturi si zimbete si felicitari la asa liniste de mormimnt.. hai ca ceva nu se leaga.Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga

Si gata, o las pe dyanna si baietii cu masuratorile in paralel. Eu plec sa dorm, nu sa nasc:) la cite fructe, ciocolata si alte dulcegarii am ciugulit in noaptea asta nu se da fie-mea din burtica afara, celalalt nascut online sigur e baietel:)
hrebe nu mai iese pina dimineata, geaba zic ei ca in citeva minute.
asta sa insemne ca de fapt chiar cistiga TB, nu?! ca de la sampanii si pupaturi si zimbete si felicitari la asa liniste de mormimnt.. hai ca ceva nu se leaga.
Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica
AMR 4 saptamini

sa dormiti bine vikinga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Danke sehr Conchita, daca fie-mea cea mare e numai cu shopingu' si moda, macar asta mica sa fie curioasa si in altele.Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Cica din alianta rosu + galben a iesit portocaliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Hai ca merge numaratoarea si la psd. Au inceput de la 51,1%, pe la 3 erau la 50,8%, acum au ajuns la 50,3% si mai au de numarat vreo 20% din sectii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

a venit HREBE...cica au numarat la 6 dimineata doar 80% din sectii si are Geoana 50,03...ha,ha,ha...fraude,fraude dar doar in judetele probase...cica nu se precipita sa ceara invalidarea alegerilor.pai bine,mai,incompetentilor io'stau pana la 6 dimineata sa-mi spuneti voi ca nu ati terminat de numarat?...da'ce-au facut,s-au certat ca chiorii?E clar ...io'merg la nani...predau stafeta ptr tura de dimineata sa analizeze cine nu stie sa piarda.PS: FATA LUI HREBE A MERITAT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Hai ca merge numaratoarea si la psd. Au inceput de la 51,1%, pe la 3 erau la 50,8%, acum au ajuns la 50,3% si mai au de numarat vreo 20% din sectii.


si nici nu vor semna inca PV pt ca Dnul Hrebe a concluzionat "prea multe nereguli descoperite in cursul noptii" ...dar"vor adopta impreuna cu PNL o pozitie in cursul zilei de astazi"

mami de theo
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olina87 spune:

hrebe: cica s-au fracut fraude masive in judetele arad, timis, cluj, alba, maramu, olt, deci au oprit semnarea proceselor verbale la sectiile respective ( acoperind 20% din voturile inca ne numarate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olina87 spune:

cica a cistigat Basescu cu 50.15, dupa numaratoarea facuta la sediul lui Hrebenciuc, din surse care au fost la sediul lor (probabil in asta intra si procentele ne bagate in calcul oficial din motive de frauda)

Mergi la inceput