credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 51

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid
Fun Fact: In judetu' lu' proiectu' lu' johannis basescu a castigat detasat
Invingem impreuna Romania bunului simt
Nu pooot sa creeed.In lispa lui hrebe, ia uite dyanna il va vede a doua oara negru albastru:)), e bun si rezultatul asta a sibienilor. haha ce chestie..l-a sanctionat lumea.Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Stiti ce-i funny! Ca presa externa a anuntat victoria lui Geoana, s-au luat dupa sondajele de la ora 21:00.....

Surpise!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Conchita, iromtv.com, poti sa te uiti gratis o zi la (mai) toate televiziunile din Ro, merge bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Nu s-au spart in 20 de ani atatea vaze in sediul psd cate se sparg chiar la ora asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Llaura

Conchita, iromtv.com, poti sa te uiti gratis o zi la (mai) toate televiziunile din Ro, merge bine.


sarumana, si unde se sparg candelabrele, pe ce post?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

conchita, OTV are reporteri trimisi la sediul psd si a primit informatii de la ei ca au venit greii , dar au intrat pe alta parte in sediu...reporterii nu pot sa intre dar ii aud ca tipa...asta zice Otv-ul...eu ii cred ca tot ei au vb primii si cu acel copil lovit de B asescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Ptiuuu da' cite posete isi va lua geoana de la nevasta si soacra! si de la restul ca fu la spa la vintu taman acu 3 zile....Nush de o fi de la hormoni, dar imi trezeste asa un sentiment blajin saracul de el...are inocenta omului care zici ca habar nu are ce face pe lumea asta.Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Dyanna, la sediul PSD adica, nu la OTV.Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga

Dyanna, la sediul PSD adica, nu la OTV.
Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica
AMR 4 saptamini

asa-i merci...am editat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

nu ma lasa sa ma uit la OTV. dar chiar rau am ajuns, sa ma enervez ca nu ma pot uita la diaconescu! that's it, inchid computerul, gata! am stiut de la inceput ca votul asta nu va schimba absolut nimic in ro, fie hais (basescu), fie cea (geoana).

Vikinga, tu pe puiuta ta Letizia o s-o adormi cu povesti politice dupa ce se naste. la cat ai antrenat-o acuma, n-ar fi de mirare. :-)) sarcina usoara in continuare.

bafta romanilor, oricare-ar iesi! pana la urma, omul sfinteste locul, iar presedintele oricum nu poate schimba mentalitati, asta sta in puterea individului de a progresa.

Mergi la inceput