credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 50

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

pai io' pe Hrebe l-am vazut si-n 2004, vikinga...mai vreau o data

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Citat:

...oricum grea vina o sa fie aruncata pe umerii celor de afara astia de au pom de craciun si habar nu au ca basescu nu o sa dea de acum pensiile, ntz ntz rusineee

Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica
AMR 4 saptamini





Evident Stii cum o sa se spuna? V-ati pus palma-n fund si ati plecat din tara sa va fie voua mai bine si acum, din culcusul vostru moale, ne hotarati soarta, noua, celor care am ramas pe baricade.

N-ar fi prima data cand se arunca acuze de felul acesta...

Mi-e sila de amandoi! Indiferent cine ar fi presedinte, in stadiul actual, de tara oricum va fi vai si-amar...



Angelique, mami de Pupi (28.12.2007)
Inimioara mea

zicolorata
Valul pictat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Fun Fact: In judetu' lu' proiectu' lu' johannis basescu a castigat detasat

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

cat,cat in Sibiu?...n-am fost pe faza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid
Ce chestie? Daca aveam o campanie civilizata fara ticalosi ca Chireac sau Rosca Stanescu, fara caseta lui Patriciu, fara domnugadea si domnustan, fara ciutacu sau nistorescu, cu politicieni de bun simt care sa nu'i spuna unei jumatati de tara "bai curva, bai tigane bai alcolicule, dementule, sceleratule, fanaticule", in aceste conditii...Basescu ar fi PIERDUT!!
Invingem impreuna Romania bunului simt
Asa-i si asta, comic, nu?Asta a fost o reactie a votantilor ete asa de-al naibii:)) ca daca lasa coalitia asta strutocamila sa fie liniste asa cum tot doreau si nu faceau valuri, chiar liniste sa facea.Uite ca ,,, consilierii aia strainezi de campanie au uitat de factorul romanesc temperamental si imprevizibil. Daca televiziunile l-ar fi lasat in pace pe TB, sigur multi preferau o schimbare. dar asa TB fu transformat din victima in erou. Uneori ma intrebam daca nu cumva propaganda asta atit de agresiva contra TB chiar e pusa la cale echipa lui!Cica doamnele romance au votat cu ceva mai mult in favoarea lui Basescu decit a lui Geoana, chit ca asta din urma o facea pe dulcelul si elevatul si da mai bine in costum, dar cu siguranta madam geaona la rujat in mijlocul actiunii a scos din sarite multe doamne alegatoare:)) si cum fiecare mica diferenta a contat ia uite cum baura sampania degeaba.La provocare romanii actioneaza provocant, nah. Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Fun Fact: In judetu' lu' proiectu' lu' johannis basescu a castigat detasat

Invingem impreuna Romania bunului simt



si mai Fun Fact: virgula lipsa dupa "Invingem impreuna" e cam ca gura pacatosului adevar graieste. da, Romania bunului simt a fost invinsa. dar cam demultisor, in duminica orbului. asta de azi fuse a daltonistului, caci in fond si la urma urmei, ce e portocaliul, daca nu tot un rosu amestecat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

In Florida, Basesccu a castigat cu peste 80%!


Sper ca de astazi inainte sa avem iarasi o presa libera. Si mai sper ca Partidul Social sa se stinga incet incet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

AOLEOOO...astia se cearta in KISELEFF...au aflat jurnalistii lui Diaconescu...cica e si Geoana,nastase,toata floarea cea vestita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Povestea careva la coada la ambasada azi ca echipa de consilieri americani ai lui geoana are un blazon impecabil. se spune ca nicicand in cei 50 de ani de cand activeaza candidatul lor n'a pierdut alegerile.

Uite ca Romania e acum pagina in Marketingul electoral.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

AOLEOOO...astia se cearta in KISELEFF...au aflat jurnalistii lui Diaconescu...cica e si Geoana,nastase,toata floarea cea vestita


poi da si tu un link ceva, unde citesti astea? daca tot am ramas cu bradu gol in mijlocul casei, macar sa pierd duminica pana la capat pe circoteca politica. hai pliz, zi unde. :-))

Mergi la inceput