credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Basescu a castigat sigur alegerile...numai pot exista dubii...Hrebenciuc e inchis la sediul PSD si tot spera...de vreo 4 ore nu a mai zis nimic...noi tot vrem sa-i auzim glasciorul d-aia nu dormim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui virgi

Conchita - este parerea ta! Eu sunt sunt sigura 100% si nu doar eu.Si tu esti, nu inteleg de ce nu recunoasti!

Nu este o rusine sa vorbim despre infrangerea lui Geoana.


Virgi, cu tot respectul, dar mi se pare o aventura sa decizi cine a castigat cand exista oameni pe coasta mea (americana) care poate acuma se urca in masina sa mearga la vot. diferenta intre cei doi fiind foarte mica, mai adaugi si marja de eroare, deci numai mama omida ar putea stii cu siguranta rezultatul, cinstit vorbind. m-a amuzat siguranta ta, atata tot, si-am raspuns in gluma, sper ca nu te-ai suparat.

io nu tin cu niciunul. sunt regalista si-am votat cu taranistii si CDR.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid
...Basescu ar fi PIERDUT!!

Tu cu cine tii? N-am inteles nika, dar dc. zici "ar fi pierdut", inseamna ca a castigat. Asa ca incep sa ma bucur timid:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Diferenta nu-i chiar atat de mica ...am mai zis la Detroit Basescu a obtinut peste 80%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna
Se pare ca un jurnalist la OTV a filmat secventa in care Videanu l-a sunat pe Hrebe care a recunoscut infrangerea...momentan Hrebe nu-i raspunde lui Danut Diaconescu la telefonLa Detroit s-au inchis sectiile de vot 85% Basescu
Si tu stai sa-l vezi pe Hrebe? Aminatul asta nu-i semn bun. Imi e sa nu vina cu contestatii aiuristice sa scoata lumea in strada cu mineri noi in loc sa vina civilizat in stil occidental sa recunoasca ca-s la 50% ca inca nu se stie ori ca da TB a cistigat. Ma ia usor somnu' de acum.Interesante ore oricum.Vreau s avad rezultatele oficiale cu tot cu fiecare votulet diferenta si vreau si eu sa stiu daca voturile diasporei au ales presedintele.asa pare acum. oricum grea vina o sa fie aruncata pe umerii celor de afara astia de au pom de craciun si habar nu au ca basescu nu o sa dea de acum pensiile, ntz ntz rusineeeVikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui ruxij

Citat:
citat din mesajul lui xenocid
...Basescu ar fi PIERDUT!!

Tu cu cine tii? N-am inteles nika, dar dc. zici "ar fi pierdut", inseamna ca a castigat. Asa ca incep sa ma bucur timid:)


vrea sa spuna ca daca opozitia lui basescu ar fi fost civilizata, ar fi castigat ea, opozitia, nu basescu. dar basescu fiind un finut si-un domn cu mare clasa si deloc mitocan, se cunoaste diferenta la vot: cateva miimi diferenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Ruxij a castigat basescu. La 3-sigma are cel putin 70.000 de voturi in plus :)


Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna
Hrebenciuc e inchis la sediul PSD si tot spera...de vreo 4 ore nu a mai zis nimic...noi tot vrem sa-i auzim glasciorul d-aia nu dormim

Hrebe ca Hrebe. Inima, etc.
Dar Orban? A cazut sub masa, ce se-ntampla cu Orban?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Ruxij a castigat basescu. La 3-sigma are cel putin 70.000 de voturi in plus :)


Invingem impreuna Romania bunului simt


Super!!!!

Pe mine nu ma intereseaza amanuntele, care a injurat mai tare si bla blaurile din campania electorala, in principiu nu voi tine niciodata cu PSDul sau reprezentantii acestuia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

Citat:
citat din mesajul lui virgi

Conchita - este parerea ta! Eu sunt sunt sigura 100% si nu doar eu.Si tu esti, nu inteleg de ce nu recunoasti!

Nu este o rusine sa vorbim despre infrangerea lui Geoana.


Virgi, cu tot respectul, dar mi se pare o aventura sa decizi cine a castigat cand exista oameni pe coasta mea (americana) care poate acuma se urca in masina sa mearga la vot. diferenta intre cei doi fiind foarte mica, mai adaugi si marja de eroare, deci numai mama omida ar putea stii cu siguranta rezultatul, cinstit vorbind. m-a amuzat siguranta ta, atata tot, si-am raspuns in gluma, sper ca nu te-ai suparat.

io nu tin cu niciunul. sunt regalista si-am votat cu taranistii si CDR.

nimic



Hei, nu m-am suparat. N-am decis eu! E drept ca a fost un joc dur si stresant, sa nu crezi ca acum cateva ore nu am avut emotii. Important este ca jocul s-a facut, chiar daca mai sunt cativa de votat in State, numarul este nesemnificativ la ora asta!

Mergi la inceput