credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

TB 50.03
MG 49.97

In scadere

Gruia, farama de steluta




Nu e nici o scadere! Astea sunt doar voturile din tara. Urmeaza diaspora de unde Base va avea aprox 70% din voturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Ne vedem la universitate cu Base!!


mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilse
Vikinga pofta buna!Bey eu nu mai sunt intreaga, cred ca ma duc sa ma vaccinez cu un paracetamol, ca-mi fierb creierii in cutia craniana si ma intorc, mi-a fugit si somn si tot.Pana nu vad eu acolo alb pe negru ca e Base nu pot sa pun geana pe geana.
io-s aici pina ce vad negru pe alb, is prea curioasa:) am si dormit 3 ore azi, ca asa-i la gravizenie dormi cind se poate:))offtopic: am cumparat un wall-e pt aldo ca si el e mare fun pt craciun, e bestial wall e vorbeste, da din miini, se poate manevra cu o telecomanda, e marisor, pretul rezonabil pe ebay, o sa fie cel mai tare cadou.Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:



Nelia, Ioana, pina la ce ora se voteaza la consulat la Montreal?

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Cu pasaportul poti sa votezi chiar daca e expirat, dar ai nevoie de poza recenta ca dovada ca tu esti ala... Dar noi avem buletinele valabile, nu ni le-a cerut nimeni, cind am fost in tara am sunat nu mai stiu unde sa intreb daca le predam undeva si mi s-a spus ca nu stiu nimic... asa ca, sint aici, la noi... cu ele am votat.

Da' mergem si cu autobuzul si votam si acolo cu ce s-o putea! Ca daca tot e fals, sa fie falsul nostru macar.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Informatie foarte tare...nu poci a va spune sursa...sunt pe bune cele 18000 de voturi in plus si vor mai veni 70000...filiera 2 si unsfert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

videanu pe realitatea:

99.99 de sectii TB 50.03% au mai ramas de numarat 184 de sectii din care 154 din diaspora.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia
Mi s-a ars si mincarea...




La mine mai rau...m-am certat cu al meu ,sunt un pachet de nervi si nu suport nimic la ora asta




Mi-e somn ,dar sunt agitata,nu ma culc,mai stau sa ma linistesc,poate vad vesti bune




Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


http://alinaretetedietetice.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Da' mergem si cu autobuzul si votam si acolo cu ce s-o putea! Ca daca tot e fals, sa fie falsul nostru macar.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU




Glumesti, sper!

Gruia, farama de steluta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ana, pina la 9!!!!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput