credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Aberatii. Trebuie asteptata numaratoarea de la BEC.

Mie nu imi suna bine aparitiile astea, la ce le foloseste sa anunte ca numaratoarea lor paralela e altfel?




probabil la ce-a servit si sampania lu' crin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000va fi al naibii de greu in continuare, dar macar avem o sansa sa nu ne scufundam de tot
eu una sper, sa poata sa-i infunde rapid pe vantu, patriciu, etc...pai numai cati bani au de recuperat de la astia !!!mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"

asta fost taredeci Basescu o sa-i infunde rapid pe mogulii cei raicinci ani a adunat dovezi contra lor, presupun, si in urmatorii cinci le da la cap............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui gweno
Eu as zice altfel . BASESCU este cel care a cistigat chiar in ciuda rezultatelor de la exit pool-uri . Nici o alta persoana in Romania nu a adunat atitea voturi de partea ei chiar cu toata alianta PSDisto Liberisto Nationalisto Comunisto Unguristo Germane.Va dati seama TOTI contra LUI si chiar asa nu au reusit sa invinga.Hai sa fim optimisti si aveti incredere in Basescu veti vedea nu ne va dezamagi.LORY mamica gemenilor ERIC SI FILIP -20 August 2004 "On ne voit bien qu'avec le coeur...l'essentiel est invisible pour les yeux" Antoine de Saint-Exupery
Asa e! Basescu citiga ori pierde e totusi cel care a adunat cele mai multe voturi.Oare o fi loc la Vintu in baia cu aburi ori cada cu bule pt toata gasca la relaxare?Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

copiloi, te rog nu te mai lua de mine. A fost decizia noastra, a celor de la topic, de a schimba titlul. Eu sincer observ ca ai o problema cu mine.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui magghyc
Ti se pare ca e multa lume pe aici care il confunda pe Base cu Fat Frumos? Mama lui Nic cel Mic
"Omnia mea mecum porto"
Nic cel Mic
o daaa
nu vezi ca marinelu are si un topic de osanale?............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

copiloi, las-o pe mirela in pace. Daca citesti cap-coada o sa vezi ca sintem mai multi care am propus schimbarea titlului, titlul original nu mai era actual.

Mami de Mara (19.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Crisiacob bine ca ne-ai anuntat a fost relevanta transmisia!
Felicitari Ardealului si Banatului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

daca imi amintesc eu bine, se deschideau toate voturile, apoi se puneau pe categorii. voturi pro x, voturi pro y, voturi anulate, voturi discutabile.

apoi in prezenta tuturor, se lua pe rand. voturi anulate, toata lumea era de acord ca-s anulate, se scria numarul.

voturi discutabile, si incepeau cu rigla, cati mm e in afara, cat de clara e intentia de vot. ori se validau, ori se anulau definitiv.
le legau, se scria numarul.

ultimele erau coloanele x si y, se luau la mana de mai multi, se numarau, cand dadea la fel, se completa procesul verbal. toata lumea din sectie il semna. se pregateau apoi 2 saci. unul era cu voturi anulate, materiale din sectie. al doilea era cu voturile valide si procesele verbale. asta din ce-am inteles, la contestatii, intrau la renumarare.

nu mai stiu ce-i acum... ca n-am avut curaj sa ma bag.

dar depinde de ce om are fiecare partid in sectie, si cat de neutru e presedintele. pentru ca lupta e acolo, la validat "nesigurele".

Cristina
www.talentedenazdravani.ro" target="_blank">Talente... de Nazdravani
- mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa vointa.
Īncercam sa īnvatam de mici ca este mai important sa participi la o competitie, decāt sa cāstigi.
Naz si Ani: Povesti din dulapul cu rechizite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Cristina asta in sectie.
Dar mai departe dupa ce se predau sacii se mai desfac si se mai numara inca odata?

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

desprecopii, iar ai schimbat titlul dupa propria perceptie?

Jenibil!



Jenibil asta nu stiu in ce limba este?
MIRELA POATE SA SCHIMBE CAND VREA SI DE CATE ORI VREA TITLUL DEOARECE DATELE REFERITOARE LA SUBIECT SE SCHIMBA CU REPEZICIUNE!

Mergi la inceput