credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

Numaratoarea paralela a PSD suna nashpa

Gruia, farama de steluta




Unde ? Da niste cifre.


Isi arata unul muschii pe Antena3 ... nu vad ce rost ar mai avea dexinformarea acum
Videanu pe Irealitatea acum

Gruia, farama de steluta




si ce zice videanu?

Mami de Mara (19.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramoneloo spune:

"UPDATE: Antena 3 a difuzat rezultate partiale de la exit-poll-uri inainte de ora 21.00. Oficial Antena 3: A fost o eroare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magghyc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bee

Cum sa fie Base singur in fata caracatitei cand cu el e POPORUL.
Faceti-ma PSD-ista, bugetara sau somera sau mai stiu eu ce!
A facut ce-a vrut din noi. Manipulare in ambele parti. Si ei mor de grija noastra fix acum............

Evident ca e manipulare din ambele parti. Ti se pare ca e multa lume pe aici care il confunda pe Base cu Fat Frumos? da ia gandeste-te un pic ...cate televiziuni sunt si ale cui. Si o sa vezi si in ce proportie ai fost manipulata de fiecare parte.
Eu am TOT RESPECTUL pt campania PD - cu o presa aproape total impotriva lor si in plina criza au reusit rezultatul asta.

Mama lui Nic cel Mic
"Omnia mea mecum porto"
Nic cel Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Videanu zice de bine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

Asta de la PSD parea mai cu picioarele pe pamant ref la capacitatea de a centraliza si numara voturile...



mai clar, te rog, ca nu servesc antene - statea cu picioarele pe voturi, pe procese, pe ceva? spunea si altceva in afara de cifre?

nu de alta, da' se vorbeste-n targ de ceva soft pedelist care cic-ar permite o asemenea viteza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Aberatii. Trebuie asteptata numaratoarea de la BEC.

Mie nu imi suna bine aparitiile astea, la ce le foloseste sa anunte ca numaratoarea lor paralela e altfel?



Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

desprecopii, iar ai schimbat titlul dupa propria perceptie?

Jenibil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Va rog sa va uitati pe Antena 3! Te buseste rasul. Au inceput deja sa se certe intre ei. Antonescu e invitat si se pune problema daca o sa functioneze cu adevarat coalitia PSD-PNL....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui madau

Asta de la PSD parea mai cu picioarele pe pamant ref la capacitatea de a centraliza si numara voturile...



mai clar, te rog, ca nu servesc antene - statea cu picioarele pe voturi, pe procese, pe ceva? spunea si altceva in afara de cifre?

nu de alta, da' se vorbeste-n targ de ceva soft pedelist care cic-ar permite o asemenea viteza.


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





Din cate am vazut avea niste procese verbale in brate.... N-am detalii prea multe, alerg si dupa copil prin casa sa-l culc si mai trag si cate un ochi pe la TV

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia05 spune:

PDL-ul face numararea paralela a voturilor cum a facut si la alegerile precedente. Si pana acum (au numarat 74% din sectii, cred) , Base are 50,3 % si Geoana 49,6 % fara diaspora.

Mergi la inceput