credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

Numaratoarea paralela a PSD suna nashpa

Gruia, farama de steluta




Unde ? Da niste cifre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

Numaratoarea paralela a PSD suna nashpa

Gruia, farama de steluta




Spuneee tottttt!!!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinamh

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Citat:
citat din mesajul lui cristinamh

io votai cu base', pt ca am un feeling ca oricat de rau ne va fi cu el, ne va fi si mai rau fara el. plus ca, daca presedintele e o marioneta, prefer una careia nu i se vad sforile. macar am impresia ca bietului popor roman i-o trage unul singur, nu ca-l fac poshta o gasca intreaga.


Mai fain nici ca se putea zice (vezi, Ramiris, ce limbaj??)

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!




pai am inteles ca nu se dau avertismente pe subiectul asta, ca eu de fel is cuminte si pasnica...

dar uneori chiar nu mai pot nici eu!!

Cristina
www.talentedenazdravani.ro" target="_blank">Talente... de Nazdravani
- mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa vointa.
Īncercam sa īnvatam de mici ca este mai important sa participi la o competitie, decāt sa cāstigi.
Naz si Ani: Povesti din dulapul cu rechizite


cristina JOS PALARIA! cu sau fara avertismente, ASTA e realitatea!

mie mi-a picat netu'

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Cum sa fie Base singur in fata caracatitei cand cu el e POPORUL.
Faceti-ma PSD-ista, bugetara sau somera sau mai stiu eu ce!
A facut ce-a vrut din noi. Manipulare in ambele parti. Si ei mor de grija noastra fix acum............


http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui brazuca25
Dar cand vedeam hoardele de la Gara de Nord, evident platite sa fie acolo



ai vreo idee, vaga macar, cata lume jignesti cand spui asta?

pe langa perla asta mustind de inteligenta, am mai colectat azi una: "taranii veniti la capitala". mda.

iti doresc ca cel putin o data in viata sa stai la coada la o sectie speciala. doar o data.

si nu te osteni sa-mi vii cu povestea celorlalte sectii speciale mai putin aglomerate. am stat azi doar o ora la scoala nr. 1 din pura inspiratie, fiindca m-am uitat pe net unde e localizata. nu m-ar fi ajutat cu nimic sa vad acolo, pe lista sectiilor speciale, ca mai este una pe strada atelierului - pentru simplul motiv ca n-as fi stiut unde e strada atelierului.

in incheiere, nu-mi spui si mie cine m-a platit si cat? sau macar cine m-ar fi platit daca binevoiam sa stau in gara, in curent, vreo doua-trei ore? sa stiu si eu daca merita peste 5 ani.


evident...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Asta de la PSD parea mai cu picioarele pe pamant ref la capacitatea de a centraliza si numara voturile...

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

e a 2-a oara in 4 minute cind pica netul. e voodoo sau mi s-au interceptat mesajele?

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Daca totusi castiga Base, evident ca ma bucur....dar cu groaza ma gandesc prin cat/ce mai are de trecut; e atat de singur in fata Caracatitei...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!



naty, cred ca nimeni nu se asteapta la un hocus pocus din partea lui...si gata dispare criza mondiala...nu o sa fie ceva de genul: o sa dau locuri de munca, o sa dau la smurd, o sa dau la medici, o sa dau la profesori, o sa...o sa...o sa...
va fi al naibii de greu in continuare, dar macar avem o sansa sa nu ne scufundam de tot
eu una sper, sa poata sa-i infunde rapid pe vantu, patriciu, etc...pai numai cati bani au de recuperat de la astia !!!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

o prietena de-a mea este la o sectie de votare,la noi in oras...la ora 21 30 m-a sunat si mi-a comunicat rezultatele la ea in sectie...deci se numara foarte repede si banuiesc ca nu e asa greu cum spune zgornea sa le trasmiti la centru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

Numaratoarea paralela a PSD suna nashpa

Gruia, farama de steluta




Unde ? Da niste cifre.


Isi arata unul muschii pe Antena3 ... nu vad ce rost ar mai avea dexinformarea acum
Videanu pe Irealitatea acum

Gruia, farama de steluta

Mergi la inceput