credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 75IrDa spune:

Cineva s-a bucurat prea devreme ...

se spune ca "a sarit ca pr...esedintele din baie"

IrDa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

50.49% Basescu la numaratoarea paralela a PD-L (cu 24 de sectii din diaspora)

****************************************************************


Drum bun, licurici iubit!


Misha mami fericita de Alexandru (14.03.2008)

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

videanu spune noi procente la nasul!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Bai schimbati titlul subiectului
Puneti "Credeam ca a castigat Geaona"

Spuneti'mi voi acuma ce dracu' fac cu planul de mai jos!?



Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magghyc spune:

Citat:
citat din mesajul lui brazuca25

Daca nu m-am dus sa votez a fost pentru ca "atat de bine traiesc" dupa regimul lui Basescu incat azi am avut de lucru toata ziua si nu ii cumpara niciunul din ei copilului meu cadou de pus sub brad.

Mie mi se pare exemplul perfect pentru ce face manipularea din oameni. Nu cred ca romanii sunt prosti sau ignoranti, nici prost intentionati, cred ca romanii sunt saraci, necajiti si foarte sensibili la manipulare. Adica mie imi vine sa plang pentru ca , daca iese Geoana, inseamna ca politica din Ro nu este decat un mare circ de papusari, condusa de televiziuni mafiote. Nu sunt naiva sa cred ca in alte tari toti sunt cinstiti si nimeni nu fraudeaza, dar ..daca iese presedinte un domnisor finantat de clubul jucatorilor de golf, si care pe deasupra si-a bazat campania pe asemanari cu ceausescu's clan , apoi, putem merge sa dormim fix mioritic in continuare.
Daca iese Base, am o urma de speranta ca inca sunt suficienti de multi oameni care gandesc cu capul lor. Nu o schimba Base lumea, dar mai avem o sansa.
Va doresc sa va ganditi de 2 ori ce stire vi se baga pe gat si in cap, si mai ales DE CE.


Mama lui Nic cel Mic
"Omnia mea mecum porto"
Nic cel Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinamh

io votai cu base', pt ca am un feeling ca oricat de rau ne va fi cu el, ne va fi si mai rau fara el. plus ca, daca presedintele e o marioneta, prefer una careia nu i se vad sforile. macar am impresia ca bietului popor roman i-o trage unul singur, nu ca-l fac poshta o gasca intreaga.






Gruia, farama de steluta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

in spatele lui antonescu la sediul pnl nu este niciun liberal de marca....nici macar unu...de ce???...au pierdut alegerile ...de aia
...unde e orban,melescanu,tariceanu,etc????


la o bauta la vantu? in scop de relaxare?




mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Stati pe pozitii ca Videanu a anuntat ca pe la 11:30 da rezultatele de la numaratoarea paralela de la 50% din sectii.


Le-a dat acum la telefon in direct , la nasu :

50,4 % Basescu.
aproximativ 60% din sectii, 12 sectii din ele fiind din diaspora , sectii distribuite uniform national.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

sa schimbam titlul!!!!!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Voturile se numara repede, ca e doar un buletin. La referendumul pt demiterea presedintelui a durat juma' de ora (atunci am fost si io la numarat). Cat despre centralizarea proceselor verbale... Daca au logistica buna se poate. DAR. asta inseamna ca le-au venit procesele verbale din Bucuresti si eventual din zona, deci din ariile unde TB avea mai multi votanti.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput