credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Banuiam ca va castiga Geoana. Am tot sperat pana in ultima clipa, dar... Vai de noi ce va fi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Pai si voturile de dupa ora 19 si cele din strainatate, tot asa vor cantari ? Chiar nu pot sa cred!

Dormi linistit, Johannis vegheaza pentru tine!

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Din pacate am ratat iarasi sansa de a trimite PSD-ul la lada de gunoi a istoriei.Acolo unde merita sa ajunga toata clica asta de comunisti rapace.
Nu discut caci s-a discutat mult prea mult, despre cei doi candidati, insa faptul ca PSD ar putea veni iar la putere - si implicit gasca Ilici, Hrebe, Bombo, Vanghelie etc etc - ma face sa-mi iau campii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Niciodata nu mi-a dat lacrimi ca acum....de suparare....sper ca NU asta e rezultataul final


Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


http://alinaretetedietetice.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu se poate......ne vom intoarce din nou in trecut....la comunism.... vai de noi si de viitorul copiilor nostrii.....:((((((((((((

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

mi-e greata

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |


Nu esti singura. Eu beau limonada de ceva ore si am sentimentul ca o voi face 5 ani de acum incolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Nu pot sa cred! Ce popor de oameni prosti sa voteze comunismul.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Nu cred. In primul rand diferenta e f. mica in toate exit-pollurile iar rezultatele sunt pana la ora 19:00 si nu includ voturile celor din strainatate. Cred ca Geoana se grabeste prosteste, sper sa cada in penibil dupa numaratoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edip spune:

Si inca odata mi-am confirmat ca am luat o decizie buna... pregatiti dictionarele de rusa romani:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Mai, eu nu inteleg..pai totusi, nu trebuie toata lumea sa astepte rezultatul final? Iar ne grabim cu totii ca fata mare la maritat.

Mergi la inceput