Puiuti de Randundunici 2008!! (340)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Aha, eu nu intelesesem ca ai fost la doctor Ariel Sanatate multa fluturasilor si vanzari bune! Sa-ti spun ce n-am gasit sa dau cu tunul? Pantaloni (salopeta cu bretele adica) de fas, matlasati. Si nici caciula care se leaga cu snururi sub barba
Pantaloni am vazut doar cu geaca si de fapt era costum de schi , la Intersport.Scump doamna scump, si nici n-aveau atat de mici Si ar mai fi pe la Titan, din aia de unica folosinta Nimic pentru clasa de mijloc
Anul trecut i-am luat copilului pijamale de la Z , o caruta de bani. Pe urma vad la Auchan, aproape la fel la un sfert de pret Anul asta, am luat de la Auchan Pana acum s-au rupt patru Azi i-am luat de la Mother Care si gata , am terminat circul

PS Alice, nu stiu ce marca erau pastele ca nu m-am uitat si la asta.Imi pare rau. Si-asa ca sa descopar misterul am scos punga din gunoi

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Da,mai Simo-Mimo vine Mocu ca am fost baieti cuminti ,am ascultat de parinti si ne-am spalat si pe dinti!
Noi inca nu ne-am pregatit ghetutele,asteptam sa vina tati acasa.
Si eu am primit mereu jucarie de Mos Nicolae,mai mica-normal,fructe,dulciuri.
David a zis ca se roaga deseara sa nu ii aduca Mosul nuia ,e chiar disperat

Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Am luat cadoul! E si frumos impachetat, asa mi l-a preg din magazin. Am pacalit-o pe Thea, si am "shoptit" cu vanzatoarea si gata!

Zoze, d-apoi da tzuica aia la mine, ca tu devii periculoasa...:)))) Ma omori cu poeziile tale, fata, esti o mare comoara la casa omului, te invidiez teribil ca stii atatea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Chiar Zoze se vede ca esti cuprinsa total de spiritul sarbatorilor de iarna!
Alice,bravo ca ai reusit sa nu vada Thea ce o sa ii aduca Mocu!

Ce faceti,fetelor????va lustruiti ghetutele????

Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Simo,

Pe Minimax dau, in sfarsit, desene cu pompierul Sam! E fii-mea fas-ci-na-ta, doar e iubitu' ei!:)))))Fug sa ne uitam impreuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mai ce ma bucur sa aud ca Muffy e mai bine!! aseara m-am tot gandit la ei..

Olgu chiar ca pretty hot young Crin!
Mimo tare faza!!

Alice o dulceata Thea .. a admirat-o si randunoiul!
Sovi, Bitza
Ariel sanatate multa!





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Sa va umple Moshul bocancii si casele de sanatate multa, pace, vise frumoase si fericire!

http://video.google.com/videoplay?docid=7070133534721162058#docid=661553624011622089


Noapte buna!


P.S. Altfel n-am putut pune link-ul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

S-a dat startul sarbatorilor de iarna!!Yuuhuuu!!Cea mai frumoasa perioada a anului,a inceput! Nu conteaza daca-s imbelsugate sau nu;daca suntem alaturi de pui,de iubiti,de familie-e perfect-nu ne mai trebuie nimic!
Fie ca Domnul sa va lumineze calea si sa va fie numai bine in viata,dragi randunici,parte buna din familia mea!

Vine Craciunul!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Alice, ce-a mai topait piciul meu pe melodia pusa de tine!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Zoze

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput