Ultima manusa aruncanta...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Sint de acord cu voi. OTV e un canal pentru prosti! De ce nu profita Geoana de invitatia intr'un loc in care ar fi in largul sau nu pot intelege!

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui inaioana

Eu le inteleg perfect pe fetele elevate care nu se pot uita la OTV din printzip asa ca le invit din nou pe ARTE.


Imi cer scuze, n-am stiut ca principiile si selectia pe criterii de calitate si gust propriu sunt condamnabile.
Daca e o conditie ca sa pot posta pe forum promit sa revin atunci cand imi voi modifica preferintele...if ever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui inaioana

Eu le inteleg perfect pe fetele elevate care nu se pot uita la OTV din printzip asa ca le invit din nou pe ARTE.
eu n-am timp, e geoana pe antena............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Ramiris, eu nu am sustinut ca sunt condamnabile, dimpotriva. Recomandam ceva despre acelasi subiect pe un post mult mai credibil.Daca tu ai chef de mistouri, e treaba ta.

Irina, normal!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Mirela,am spus eu ca nu poti sa-ti retragi cuvintele?
Daca vrei sterge-mi postul unde te-am citat,eu nu cred ca pot!
Xeno,te rog,nu fi orbit de indarjirea cu care il sustii pe Base,intratat incat sa spui ca o "televiziune"precum OTVul e ok.

"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag
Xeno,te rog,nu fi orbit de indarjirea cu care il sustii pe Base,intratat incat sa spui ca o "televiziune"precum OTVul e ok.


Eu vorbeam serios. Stiu ca asta se intampla rar. Da' chiar cred ca OTV in general aduna prosti de ambele parti ale ecranului.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

V-a ascultat, s-a dus la B1!

Dormi linistit, Johannis vegheaza pentru tine!

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Alin
Olympia,parerea mea este ca B1,in speta nasul,este un fel de sinteza zilei,fiecare cu ala de care ii doare!Chiar mai mult de fapt,nasul e pupator raaaau de tot,aia de la sinteza mai ziceau 1-2 chestii de rau de geoana si psd,nasul nimic!

"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Si eu cred ca alea sunt niste posturi tv foarte aiurea, dar cred ca nu exista post tv mai normal in Romania, nici macar TVR-urile nu mai sunt ce au fost, deci din nimic, ce poti alege?

Si mai ales cum sa alegi, daca Antenele si Realitatea si ce o mai fi nu prezinta decat o fata a monedei?

Omu asta, bun, rau este totusi unul dintre cei 2 candidati la presedintie, zau asa.

Trebuie sa aiba acces la o expunere la fel de mare ca a celuilalt...asa e normal, in tarile alea civilizate care sunt tot pomenite cand e data exemplu Romania de cuca batailor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Valentina, uite tot din categoria Otevizati:

www.sroscas.ro/site/2009/12/04/traian-basescu-si-samir-mortaza/#more-8332" target="_blank">Senzational, durere, moarte, sange, terorism. Basescu e de vina!



Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput