Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 3

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Purple, as vrea sa trimit 50E, nu AUD. Sa vad cum fac sa vorbesc cu Oana pentru paypal sau, nu stiu...ia stai, ca am o idee. revin .

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:


eu cand am cumparat masini de spalat ptr casele de copii de la giurgiu anul trecut, am facut asa: am dat comanda pe net dupa care m-au sunat sau am sunat eu, mi-au facut o proforma pe care mi-au dat-o pe mail, am platit-o prin e-banking, le-am dat pe mail OP-ul si ei au trimis masinia la adresa indicata...deci destul de simplu, nu m-am ridicat de la birou ...e adevarat ca atunci cand am ajuns la giurgiu am trecut pe acolo si le-ma multumit ptr operativitate
hai sa vedem ce se poate face pana maine si daca nu o lasam pe 28, ok?
pup fetele

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Am revenit. Ideea mea nu functioneaza. Voiam sa trimit prin e-banking din contul din Ro...dar tre sa semnez contractul la ei la agentie...cam greu de aici.
I-am dat Oanei PM sa ma lumineze cu pay palul cum se face, si sper sa reusesc sa trimit asa. Daca o lasati pana pe 28 trebuie sa ajunga banii si de la mine. Chiar cu porumbei calatori de-i trimit.

PS. Azi noapte l-am visat pe M. Nu mi s-a mai intamplat demult. ehhh...





I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

ooo si cum a fost?

atunci o lasam pe 28?
toata lumea ok?
pup

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27


eu cand am cumparat masini de spalat ptr casele de copii de la giurgiu anul trecut, am facut asa: am dat comanda pe net dupa care m-au sunat sau am sunat eu, mi-au facut o proforma pe care mi-au dat-o pe mail, am platit-o prin e-banking, le-am dat pe mail OP-ul si ei au trimis masinia la adresa indicata...deci destul de simplu, nu m-am ridicat de la birou ...e adevarat ca atunci cand am ajuns la giurgiu am trecut pe acolo si le-ma multumit ptr operativitate



Super. Nu stiam ca de pe net o comanzi. Ma gandeam ca mergi la magazin si se incurca cei de acolo. Vedem atunci cand ajung si banii de la Alexia ce si cum sa fie cat mai simplu si rapid.

Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Gata copii, am trimis!! 50E prin paypal.
Oana, multumesc mult!
Bulinuta, succes la cumparaturi
Purple
Pup fetele inimoase



edit ca acum am vazut: Bulinuta, daca pe mine ma intrebai cum a fost...pai ce sa zic, am baut o cafea si o daduram pe consiliere si eu fraiera...


I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

au intra cei 50 euro de la Alexia in contul de paypal, le-am si dat transfer in contul de card, dureaza 2-3 zile tranzactia. eu cred ca cel tarziu luni (maxim marti) ii pun in cont la purple.

Alexia
bulinuta si purple

p.s. despre consiliere si cafea ...puteai macar un dans, daca nu mai mult

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

offf mai Alexia, apai consiliere doar???

dragutelor eu va pup si ne "auzim/vedem" pe 28 cand sper sa rezolvam treaba

pe 25 o sa fie o zi... si nici macar nu o sa fiu cu voi aici

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Oana, Bulinuta, pai eu de ma dau cu capu de pereti acolo? Da na, parea tare trist...

Cred ca de la 25 mi se trage si mie, ca toata luna asta m-am gandit la el...

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Alexia n-am mai apucat sa scriu dar miercuri am trims banii la purple. Deeja au intrat in contul ei 200 ron.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput