Caritate - Michael Jackson & Fanclub - 3

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Si eu sunt de acord ! Si sper sa confirme si celelalte fete.

Intrebare: imi spune si mie cineva cat trimitem apoi la Batrini?


Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetelor eu cred ca azi ar trebui facut transferul banilor, ca daca asteptam confirmari si reconfirmari ne apuca..... pastele din cate stiu, la ultima discutie, ramasese 1000 lei la bulinuta si 1000 lei la buggy.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Asa zic si eu, daca tot am cazut de acord asa, asa sa ramana, ca cine stie, poate mai apare vreun caz, si iar ne pune in dificultate. De restul de bani, cum zicea Oana, putem lua 2 masute de infasat si le trimitem la spitalul din Buzau. O sa fie un pic dificil pentru fetele care o sa se ocupe de toate astea, eu sunt prea departe sa ajut fizic.Numai bine!

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Sunt de acord cu ce s-a hotarat in privinta banilor iar propunerea lui oana cu mesele de infasat imi place

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

1.000 Lei au zburat inspre bulinuta. Maine vor ajunge.



De la buggy nu am primit inca datele.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:


Purple ma bucur ca ai si trimit catre copiii bulinutzei banii.
Datele de la buggy sunt chiar la inceputul subiectului "Craciun pentru batrini" de la Generale edit "Umanitare".
Am sa ii scriu si eu acolo ce s-a hotarit aici, si am sa o rog sa reconfirme datele de cont pt a fi sigure ca banii ajung la ea in cat mai scurt timp.






Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat


Datele de la buggy sunt chiar la inceputul subiectului "Craciun pentru batrini" de la Generale.
Am sa ii scriu si eu acolo ce s-a hotarit aici, si am sa o rog sa reconfirme datele de cont pt a fi sigure ca banii ajung la ea in cat mai scurt timp.


Da, am vazut ca sunt acolo datele, dar sa fiu sigura ca sunt corecte si ca stie ca primeste bani de la noi.
I-am trimis PM azi, dar inca nu mi-a raspuns.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

felicitari tuturor celor care au contribuit! se pare ca incepem sa ne atingem scopul! sa aducem bucurii celor care se intalnesc mai rar in viata cu ele!

bulinuta pentru tine si pentru ceea ce faci!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am trimis azi 240 Eur catre buggy pentru proiectul "Craciun pt. batranii nostri".


Bulinuta ma bucur ca au ajuns asa repede banii si puteti merge deja azi la cumparaturi




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput