Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Pauza de eurovizion.
Invingator la puncte, la pauza este Base.

Geoana este un papagal care a invatat poezia si in rest de asta - ioc.
Basescu l-a facut mat pana acum
hi hi

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |



Geoana nu a invatat poezia, o cam citeste saracu'


mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Ce zambet in bolduri are Geoana!!! L-or fi sunat Vantu si/sau Patriciu cu "felicitari" in pauza asta!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Citat:
citat din mesajul lui olympia

Cica Geoana n-are mintea scurta cand zice singur:

"Nu-mi aduc aminte, eram prea tanar la Revolutie!"
Cat are, 51 parca, nu?
Ia-l, mama soacra la nani, ca e prea tanar s-acum... nu-l mai chinui degeaba!

Dormi linistit, Johannis vegheaza pentru tine!

Pene colorate... cate putin din toate!



Chiar asa a zis nea tulumba asta?...sunt intre scutece si lapte de nani...da imediat bag o vizionare.
Cat al necuratu sa fi avut de nu-l intarcase ma'sa si nu-si mai aduce aminte nimic.
A recunoscut cu gurita lui ca face vizite de noapte la borfasi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

am o intrebare, retorica poate ca eu asa m-am obisnuit in ultima vreme: votam persoana sau personajul? votam strict omul de la tv sau tot ce il inconjoara, idei, oameni, proiecte? din punctul meu de vedere scorul e egal. Geoana a inceput ok, in forta dar a terminat lat, Basescu invers. Incerc sa fiu obiectiva. Subiectiva voi fi duminica. Amandoi sunt lamentabili, amandoi sunt inconjurati de lepre, amandoi au cadavre in camara.

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)
http://picasaweb.google.com/cristina.avi69/GuraHumorului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Oameni buni vazui ca scrie acolo:

Geoana candidat PSD+PC(era sa cad sub masa crezand ca vad scris PCR) cine draq e PC asta, ca sunt pe dinafara...auziti da nu vi se pare ca seamana la voce cu Poponel...lasai sa aud, si era sa zic ca era Nastasica...auziti rapid, rezumat, ala unde e frate, fu excomunicat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

si rujul Doamnei G. de la pauza nu l-ati observat? si uraaaa !!!! ne da Mr G. case si joburi la toti. La 36 de ani sunt tanara nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Marina eu as zice ca esti chiar bebelus prin comparatie cu Mr.G care zise ca el era prea tanar la revolutie ca sa-si aduca aminte.

Nu ma uitati si pe mine cu PC-ul ala, ca nu inteleg ce se vrea, e vreun partid nou?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Toate ca toate daca nu pot vota macar de doamnele prime tre sa zic:))Asa dupa nasul meu fin, inafara ca saracu geoana e condus in partid ba de unu ba de altu si de alde vintu la 12 noaptea cind a pocnit ala din deget, mai e si sub papucul nevestei saracutul:))Pai doamna geoana numai pe telefon in loc sa-si bage in seama sotul? colo sa-i soarba vorbele, s-o vezi numa ochi si urechi din respect pt cine vorbeste acu' ca sa nu mai am pretentia din respect pt munca sotului, colo ca nu-i din drum ce face si el.Si cind era asezat linga ea la pauza, saracul la fel de nesustinut a ramas de catre nevasta, cred ca aia era pe sms cu vintu de o fi fost asa interesant. ba chiar a dat sa-i zica el ei ceva dar ea era intoarsa jumate prin alte parti. uritel. si s-o mai si rujat taman cu camerele pe ea, in pauza nu a avut timp. mie mi-a fost mila de el.plus si cu basescu pe capul lui.Vikinga 35+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 5 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Ilse, PC este partidul comu...aaa..conservator al lui Miau Miau alias Felix alias Voiculescu. Niste valori adevarate stranse la un loc!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

ilse, pc e insignificantul partid al lu' voiculescu. Ca nu de alta are geoana la televotingul de pe antena3 81%, muahaha. Macar daca faceau si eu niste procentaje cit de cit mai realiste, poate-i mai credeam

Mami de Mara (19.08.2008)

Mergi la inceput