Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Am inteles ca cei care voteaza cu Goana, voteaza pt ca vor liniste. Da'eu ma intreb si nu inteleg...liniste sa ce...? Eu imi aduc aminte de vremuri linistite...dar poate ca mai exista si alte gusturi de vremuri linistite.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cortexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui inaioana

Pe mine notitele lui geoana de la dezbatere m-au dat gata!

Edit: Deci omul a trebuit sa isi noteze, ca sa nu uite cumva sa il intrebe pe basescu ce a facut in ultimii 5 ani de mandat. Poate scriau undeva si cum il cheama si de ce se afla acolo.Sa nu uite mititelul, na, stresul mare totusi.
Sursa


De ce sa te zbati sa devii presedinte, daca nici chiar tu nu iti doresti sa reusesti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

Dupa aia ,adevaratul Mircea Geoana a iesit la iveala:diplomat de cariera,facut praf la politic externa;doctor in economie,facut praf in domeniul economic :"locuri de munca,locuri de munca","dam case","dam salarii" .La intrebarea fireasca :"De unde???",raspuns halucinant :"Guvernul Iohannis va gasi resurse",cinstit si curat,praf in ochi.




oare omu' asta chiar ia www.catavencu.ro/atentie_se_deschid_dosarele_cu_peron_pe_partea_portocalie-11528.html" target="_blank">catavencu (cel roshu) in serios?

"În serile lungi de campanie, Bunicuta i-a povestit Prostanacului cum, pîna acum 20 de ani, se faceau planuri cincinale si se depaseau mereu productiile la hectar, se depasea chiar si productia de hectare, cum tara era pe cele mai înalte culmi de progres si civilizatie, cum societatea era dreapta si nedreptatea era doar un mit. Iar noul presedinte a bagat bine la cap. Pardon, a bagat „cu tarie“ la cap. Asa ca si-a propus ca, pentru cincinalul care tocmai a început, sa depaseasca si el productia de dosare la hectarul de pedelisti."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Stolojan, la RTv: “Declaratia lui Geoana, motivand de ce s-a intalnit cu Vantu, este atat de proasta ca pare gandita chiar de el”

Cine ar fi crezut ca in creatura asta exista resurse umoristice. Sper ca a fost involuntar.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Am citit o www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/143814/A-fost-sau-nu-arestat-Nicolae-Popa.html" target="_blank">stire ca nicolae popa apare in continuare wanted pe site-ul oficial interpol

Basescu sustine si ca Geoana i-ar fi dat pasaport diplomatic dar www.adevarul.ro/actualitate/eveniment/Nicolae_Popa_nu_ar_fi_putut_obtine_legal_un_nou_pasaport_0_164983974.html" target="_blank">MAE infirma

Basescu minte. Nimic nou sub soare. A profitat de faptul ca Geoana e extrem de ocupat in campania electorala si i-a reprosat ca nu stie despre asta...

Dar dilema mea este cum se poate ca asa dezinformare sa apara in toata presa. Cind PDL - luptator sigur al libertatii - e la butoane?

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

OTV-ul,,reuseste sa dea un film mare acum!
Este filmul lui Alex.Solomon de pe Arte!
Fug,discutam dupe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
MAE infirma

Simona, tu cunosti diferenta intre nu a putut obtine si nu ar fi putut obtine? Este precum diferenta intre infirma si confirma

MAE nu a infirmat nimic. Doar a aruncat castana extrem de fierbinte in curtea DGP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Bai? Ce facem noi pe acilea? Chiar vreti sa ma fac de ras!?

INSOMAR: Traian Basescu 52,1% Mircea Geoana 47,9%

CURS: Traian Basescu 51,2% Mircea Geoana 48,8%

CSOP: Traian Basescu 51,1% Mircea Geoana 48,9%

CCSB: Traian Basescu 51% Mircea Geoana 49%

Asa ceva....
http://barbosu.catavencu.ro/2009/12/04/sondajele-de-care-va-vorbeam/



Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Xeno imi vine sa te strang de gat!
Dupa ce ai coborat steagul si ne-ai bagat in depresie, vii acum si ne faci tahicardie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Xeno imi vine sa te strang de gat!
Dupa ce ai coborat steagul si ne-ai bagat in depresie, vii acum si ne faci tahicardie?



Chiar ca...
N-am scris ca deja vedeam numa rosu in fata ochilor, steaguri pe strada, alea-alea.

Mergi la inceput