Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Citat:
citat din mesajul lui gabi3604
Ce altceva putea sa faca? Zi si tu acuma...


Putea sa minta sa faca ca Geoana. Oricum faptul ca nu a mintit nu a impresionat pe nimenea .







E intr-adevar impresionant ca nu a putut jura pe biblie ca nu a lovit deloc copilul ala
Chapeau bas

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
E intr-adevar impresionant ca nu a putut jura pe biblie ca nu a lovit deloc copilul ala
Chapeau bas

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei





Se inscrie perfect in realitatea in care eu traiesc. Nu m-a socat absolut deloc.

In schimb, minciuna ridicata la rang de bun simt ma cam rascoleste....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Nu se poate asa ceva!
In ce tara traim?Cine ne conduce?
Cine este Dictatorul care ne ingradeste dreptul la informatie?

Acum la 19:20,butonand dau peste Basescu care dadea niste declaratii de la sediul de campanie,unde credeti? LA OTV!

Ma duc repede pe tv-urile mogulilor,liniste,mi se pare normal()la TVR1 si 2,fotbal!.

Cine le da dreptul nesimtitilor,vandutii care traiesc din banii nostrii,ma refer la TVR1 si TVR2,sa incalce constitutia si sa ne ingradeasca dreptul la informatie? Daca nici informatiile privind Campania Prezidentiala nu sunt de importanta,atunci ce este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Basescu o sa apara in 2 emisiuni la singurele televiziuni care il primesc:B1tv (cred ca peste putin timp) si la OTV pe la ora 21.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
Cine le da dreptul nesimtitilor,vandutii care traiesc din banii nostrii,ma refer la TVR1 si TVR2,sa incalce constitutia si sa ne ingradeasca dreptul la informatie? Daca nici informatiile privind Campania Prezidentiala nu sunt de importanta,atunci ce este?


Fotbalul .

Daca ne e ingradit ceva, se pare ca ne e ingradit de cei care fac parte din partidul celui care ar jura cu mana pe Biblie ca minerii au venit de capul lor sa ucida Piata Universitatii.
Desigur ca, dupa ce vor intra (oficial si cu acte in regula) si ceilalti in joc, asemenea ingradiri nu vor mai exista :). Mai rabda pana duminica, Bnica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cortexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

cortexia, , de mult nu te mai vazusem pe forum!
Ce faci, lasasi deoparte cele sfinte pentru politica?


Noroc ca cele doua nu se contrazic!

Pacat ca nu au fost mai multe confruntari, s-ar fi convins mai multi sa voteze cu cine trebuie!

Dar a fost suficienta si cea de aseara, ca nehotaritii sa se indirjeasca sa mearga la vot. Si inca in directia corecta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui virgi


Nu s-a vorbit in dezbarerea de aseara despre autostrazi, insa abia s-a inaugurat Autostrada Transilvani 42 km....iar anul viitor va fi finalizat un alt segment din ce-am citit zilele trecute. Suntem pe drumul cel bun...



yeap abia s-a inaugurat, si s-a si furat gardul de protectie iar primul accident de pe minunata autostrada transilvania a fost provocat de o www.realitatea.net/primul-accident-pe-autostrada-transilvania-a-fost-provocat-de-o-oaie_690219.html" target="_blank">oaie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Pe mine notitele lui geoana de la dezbatere m-au dat gata!

Edit: Deci omul a trebuit sa isi noteze, ca sa nu uite cumva sa il intrebe pe basescu ce a facut in ultimii 5 ani de mandat. Poate scriau undeva si cum il cheama si de ce se afla acolo.Sa nu uite mititelul, na, stresul mare totusi.
Sursa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui inaioana

Pe mine notitele lui geoana de la dezbatere m-au dat gata!

Sursa


Doamna Udrea Domnule Cocos


Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

a inceput emisiunea Nasu' cu T.Basescu!!!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput