Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasacarmen spune:

ei nu mai spune....in neamt stii cine umbla cu 1 kg de faina? 1 kil de nu stiu ce?
pdl-istii. asa ca nu mai vb aiurea
la voi in bucuresti primiti doar bani si alcool?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

ma uit la tv si citesc pe forumuri. Concluzia: niciodata nu am simtit atata ura. nici Iliescu nu a reusit sa creeze astfel de monstrii. Toate astea nu soun nimic? Atata timp consumat, atatia nervii macinati? Chiar nu avem nimic mai bun? Este intrebare retorica. Ce o sa fie luni ? Despre ce o sa mai vorbim? A fost cea mai lunga si cea mai stresanta campanie.

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)
http://picasaweb.google.com/cristina.avi69/GuraHumorului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Astia ma baga in mormant . Am deja tensiunea 143 si puls 92 (tensiunea mea obisnuita e max 115).
Daca il mai vad o singura data pe Antonescu hahaind si comentand cu Dinescu in timp ce vorbeste Basescu, imi schimb iar semnatura .


MAIA MORGENSTERN E LA PSD-ISTI???????

Va puteati imagina ca Geoana va reusi sa il intreaca pana si pe Gadea in debitarea de ineptii?


Da' ca Iliescu si Vanghelie vor fi lasati acasa v-ati fi imaginat?






Protest
Recunosc ca ma jucam odata cu fetita la nisip si a venit o alta fetita sa se joace cu noi. Avea peste 3 ani, s-a asezat in fund in nisip, moment in care i-am vazut pampersul si toate cele (la copiii mai mari dispar colaceii de pe picioare, pamperul nu prea mai are pe ce sa stea), avea si nisip in pampers, recunosc ca am avut o reactie in stomac, fetita vorbea foarte bine, parea sanatoasa.

Daca copilul meu ar ajunge sa-mi spuna cum a spus copilul lui X la 4 ani 'nu ma simt bine la gradinita ca am nevoie de tine acolo sa ma incurajezi', m-as gandi serios ca am dat-o in bara rau de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Va dati seama ca Geoana e convins ca are nevoie de 40.000.000 de voturi pentru a fi presedintele romnailor?

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui nastasacarmen

la voi in bucuresti primiti doar bani si alcool?





...plus droguri si (pentru baieti) cateva tarfe...la fete nu ma pronunt, dar cica si acolo e oferta grasa.
Te muti si tu aici?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui nastasacarmen

ei nu mai spune....in neamt stii cine umbla cu 1 kg de faina? 1 kil de nu stiu ce?
pdl-istii. asa ca nu mai vb aiurea
la voi in bucuresti primiti doar bani si alcool?


nastasacarmen


Ihi, aici se da alcool.
Sa-l strangem sa-l trimitem in moldova?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Bai? E adevarat ca Geoana citeste din hartii!?!?

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Va dati seama ca Geoana e convins ca are nevoie de 40.000.000 de voturi pentru a fi presedintele romnailor?

Invingem impreuna Romania bunului simt



Daca comanda atatea autobuze:((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasacarmen spune:

de ce nu ati sarit asa cand a vb de satele moldovenesti sau oltenesti?
am stat 4 ani in bucuresti


am vrut sa arat doar ca in fiecare judet mita electorala este data de cine conduce judetul. nu conteaza daca sunt moldoveni , olteni, ardeleni sau bucuresteni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Bai copii!
Va dati seama daca maine ne pun astia la scoala sa conspectam din discursul tovarasului Geoana din seara asta am dat'o de dracu. N'am retinut nimic. Care sufli?

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput