Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gaba-rema spune:

Despre Geoana stiam dinainte ca e prostanac, am constatat ca e plicticos si ca atāt a fost īn stare sa scoata din el PSD-ul.
Dar cei care īl pupa si-l lauda pe Base, oare ei ce gāndesc?? Cum reusesc?? Eu de ce nu pot??
Sincer, mi-as dori si eu un idol, ca ei. Cine ma ajuta cu o reteta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Si daca juri pe biblie care e smecheria? trebuie sa spui adevarul...sau cum? stiu yo unii nesimtiti la care le poti pune 2 biblii

si pe geaoana l-am vazut cum punea mina si o ridica dupa biblie...nu o avea fixata 100%. cum se catalogheaza asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Gabi, idol???!!! Pun pariu ca marea majoritate a votantilor lui Basescu nu-l considera nici pe departe idolul lor! Este votat pentru ca in comparatie cu contracandidatul lui, este mai bun pentru postul de presedinte. Atat! Sau cu alte cuvinte, are bube mai putine decat Geoana!
Si eu as fi vrut sa pot avea o alta optiune. Din pacate asta este clasa noastra politica actuala. Insa cineva trebuie sa-si asume raspunderea de a merge la vot. Daca am ramane toti acasa din cauza ca amandoi sunt cu buba, pe cine am lasa sa decida?

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Si daca juri pe biblie care e smecheria? trebuie sa spui adevarul...sau cum? stiu yo unii nesimtiti la care le poti pune 2 biblii

si pe geaoana l-am vazut cum punea mina si o ridica dupa biblie...nu o avea fixata 100%. cum se catalogheaza asta?


Auzi la el...lol...ai stat tu si ai calculat milimetrii la care sta biblia departe de manutele lu mister prostanacu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Stati linistiti. "Relaxati'va".
Geoana castiga lejer: 52% - 48%


Invingem impreuna Romania bunului simt



:(
Nu credeam ca mai sunt capabila de pasiune la capitolul asta, dar, uite, m-am pomenit ca sunt afectata. Foarte afectata :(.
Mi-e groaza de ziua de duminica. Groaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

:)gabi, ce fin psiholog esti ...

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, margelute si chestiute

MARGELUTE NOI_NOUTE DE TOAMNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Da a aia cu neplata datoriilor la banci pt clientii buni a fost o alta comicarie a lui geaoana.....cred ca tataie Tiriac a facut atac de inima cind a auzit.
Cica are banca nationala bani destui sa faca si sa dreaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Te inseli,Gabi,nu este un idol.Am precizat de multe ori ca partial m-a dezamagit si ca nu l-am votat in primul tur.
Dar Mircea Geoana este exact cum l-a caracterizat Mos Basca-Ion Iliescu.Cat timp a tacut sau s-a ascuns dupa x sau dupa y parea oarecum altfel decat TB.Dar ,din pacate pentru el,trebuia sa treaca si printr-o astfel de confruntare.




Doru Buscu,despre care nu putem spune ca e tocmai un fan Tb,scrie astazi:
http://www.realitatea.net/doru-buscu-despre-geoana--un-prost_690434.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Pentru cele dezamagite (ca vad ca dezamagit nu e nimeni) de desfasurarea dezbaterii lui Basescu si a zbaterii lui Geoana:

Sa stiti ca exista o Romanie Alternativa. Una a votantilor lui Antonescu. O Romanie a bunului simt impins la extrem, populata de doamne diafane care plutesc intangibile, infasurate doar in decenta.

O Romanie in care Elena Udrea este tarfa prezidentiala si Roberta Anastase borfeta pedelista. Consolati'va aici:

Geoana il umileste lejer pe Basescu. Basescu pierde grotesc.


Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
cred ca tataie Tiriac a facut atac de inima cind a auzit.

E trecut prin grele tataia. N-a facut atac de inima dar cu siguranta una din invitatiile la Balc a ajuns ieri la gunoi.

Mergi la inceput