Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

pai da relxare, cine stie, i-o fi facut masaj ca la cit de nepasatoare e nevasta ajunge omu' sa plece pe la mogului pt din astea:)). pe ziaristi ii lua risul in studio si il intreabara pe vintu "pai ce aveti acolo spa":))e de plins..Vikinga 35+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 5 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
aaa, nici eu!!! dar o prefer pe ea la 12 noaptea la base, decat pe pinocchio la vantu, in scop "relaxant".... sunt curioasa care cui si unde i-a facut masaj de relaxasare...pinocchio mi-a parut cam incordat (si) in seara asta. oare la cine s-o duce la SPA dupa dezbatere? la patriciu? sa puna ei la cale cum sa bage in somaj 4 din 5 bugetari? sau cum sa le dea cu garda in cap la micii intreprinzatori? nooooo, ci cum sa dea pincocchio hrana romaneasca la cei 80 de milioane de romania...asa s-o vedea prin ochelarii aia de cal?mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"

[/quote]adevarul e ca in ultimul timp, sub conducerea lui Basescu, somajul a scazut, iar micii intreprinzatori prospera de cand cu impozitul forfetar ca sa nu mai zic de zilele alea fara plata,Geoana e de vina, Basescu s-a impotrivit cat a putut ............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

ariel ce mey pinochio asa a zis el din tartacuta lui ca romanika are 80 de milioane de arbusti, de locuitori, de euro.

Vai de el saracu si de unicu lui neuron...vorba lu´vikinga eu il cred...la ce detasata era tovarasa de partid si de apartament de el, are nevoie omu de ceva spa inainte de asa confruntare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Citat:
citat din mesajul lui irina.c.

Citat:




aaa, nici eu!!! dar o prefer pe ea la 12 noaptea la base, decat pe pinocchio la vantu, in scop "relaxant".... sunt curioasa care cui si unde i-a facut masaj de relaxasare...pinocchio mi-a parut cam incordat (si) in seara asta. oare la cine s-o duce la SPA dupa dezbatere? la patriciu? sa puna ei la cale cum sa bage in somaj 4 din 5 bugetari? sau cum sa le dea cu garda in cap la micii intreprinzatori? nooooo, ci cum sa dea pincocchio hrana romaneasca la cei 80 de milioane de romania...asa s-o vedea prin ochelarii aia de cal?

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"





adevarul e ca in ultimul timp, sub conducerea lui Basescu, somajul a scazut, iar micii intreprinzatori prospera de cand cu impozitul forfetar ca sa nu mai zic de zilele alea fara plata,Geoana e de vina, Basescu s-a impotrivit cat a putut

.............................................

mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )

am blog



[/quote]

Irina draga, tu confunzi lucrurile rau de tot! Ceea ce ai pus tu mai sus in carca lui Basescu se intampla si/sau s-a intamplat in multe tari ale lumii asteia, unele dintre ele chiar mult mai dezvoltate decat Romania, fix din pricina crizei economice globale!
Dar pe de alta parte...nu cumva Basescu o fi pus criza asta la cale??? Hmmm!!



Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui irina.c.



adevarul e ca in ultimul timp, sub conducerea lui Basescu, somajul a scazut, iar micii intreprinzatori prospera de cand cu impozitul forfetar ca sa nu mai zic de zilele alea fara plata,Geoana e de vina, Basescu s-a impotrivit cat a putut

.............................................

mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )

am blog





Da si in mod sigur tot Basescu e de vina pentru criza economica mondiala , mama lui de pisicher .
Iar Geoana peste 3 zile o sa ne scoata din criza sigur, sigur. A nu , de la 1 ianuarie, el cu mult laudatul viitor premier, era sa gresesc data .

Vise frumoase. Dar nerealiste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Off iar mi-a luat alina vorbele din ..tastatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Citat:
citat din mesajul lui irina.c.

Citat:
aaa, nici eu!!! dar o prefer pe ea la 12 noaptea la base, decat pe pinocchio la vantu, in scop "relaxant".... sunt curioasa care cui si unde i-a facut masaj de relaxasare...pinocchio mi-a parut cam incordat (si) in seara asta. oare la cine s-o duce la SPA dupa dezbatere? la patriciu? sa puna ei la cale cum sa bage in somaj 4 din 5 bugetari? sau cum sa le dea cu garda in cap la micii intreprinzatori? nooooo, ci cum sa dea pincocchio hrana romaneasca la cei 80 de milioane de romania...asa s-o vedea prin ochelarii aia de cal?mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"

adevarul e ca in ultimul timp, sub conducerea lui Basescu, somajul a scazut, iar micii intreprinzatori prospera de cand cu impozitul forfetar ca sa nu mai zic de zilele alea fara plata,Geoana e de vina, Basescu s-a impotrivit cat a putut ............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog
Irina draga, tu confunzi lucrurile rau de tot! Ceea ce ai pus tu mai sus in carca lui Basescu se intampla si/sau s-a intamplat in multe tari ale lumii asteia, unele dintre ele chiar mult mai dezvoltate decat Romania, fix din pricina crizei economice globale!
Dar pe de alta parte...nu cumva Basescu o fi pus criza asta la cale??? Hmmm!! Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire! [/quote]da, mai, stiu, in lume e criza si iarna nu-i ca vara ............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Off iar mi-a luat alina vorbele din ..tastatura


Scuze Lalule! Promit ca mai zic una...doua si merg la nani!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Irina, eu renunt! Tu esti ca-n vorba aceea "cainii latra, caravana trece".

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Irina nu uita ca Romania a trecut alaturi de toata lumea asta intreaga o criza enorma, tre sa facem si diferenta asta. De ce poate fi vinovat un Presedinte pina la urma. Pt o tara ca romania putea fi si mai rau, uitati-va in jur.Iar Vintu si Popa fura scapati inainte de basescu, in timpul lui macar un proces corect a avut loc. macar moral au cistigat oamenii aia si recursuri si tot. de fapt o parte si-au recuperat si banii, blocarea despagubirilor avind legatura cu altceva. a fost o treaba neasteptata pt simplii cetateni veniti din regimul nastase.Eu chiar sunt f curioasa de cum va evolua povestea asta.Ia uite Popa a primit pasaport nou(!!) dupa care a fost scapat din tara exact pe vremea cind geoana era ministru de externe.Vikinga 36+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 4 saptamini

Mergi la inceput