Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Vantu declara acu' ca s-a intalnit si cu Basescu in 2004 in nu stiu ce parcare


C-o fi prost sa spuna altceva! Sau l-or pune si pe el sa jure cu mana pe biblie?! (acum m-a strafulgerat o idee...daca lui Geoana i-au pus o carte oarecare cu coperti pe care scria "biblia"? - Doamne iarta-ma de asocierea acestui emoticon!)

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Vantu a spus ca s-a intalnit adeseori cu Basescu in ultimii 5 ani.

Mai spune ca pe 7 decembrie va face o conferinta de presa unde va dezvalui mai multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Vantu declara acu' ca s-a intalnit si cu Basescu in 2004 in nu stiu ce parcare


C-o fi prost sa spuna altceva! Sau l-or pune si pe el sa jure cu mana pe biblie?! (acum m-a strafulgerat o idee...daca lui Geoana i-au pus o carte oarecare cu coperti pe care scria "biblia"? - Doamne iarta-ma de asocierea acestui emoticon!)

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!





sau poate e mai simplu.....o fi ateu ca si idolul lui tovarasu' iliescu.....care a recunoscut public ca e ateu....

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

In locul vostru, n-as fi sigura de nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Alina puschea pe limba, pai si cum domnu geoana a plecat acasica cu o carte oarecare...or te pomenesti ca era "omagiu", e un om facut atunci,ca am auzit ca se vand cu bani grei in zilele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Copiloi, serios vorbind, stim cu totii ca Base nu este usa de biserica si in mod sigur a avut si el intalniri cu Vantu. Dar de la asta pana la a-l crede pe Vantu si a-i considera "dezvaluirile" de pe 7 decembrie adevaruri....cale lunga, sa ne-ajunga! Uite cine s-a gasit sa vorbeasca! Tatucul FNI! Sigur ca-l voi crede! Negresit!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

da, copiloi, te-am inteles, de fapt basescu e pretenu' lu' vintu, voiculescu, patriciu si de fapt astia ne manipuleaza sa nu-l votam pe geoana, pretinzind ca-s amicii lui Subtili, dom'le, subtili.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Vantu a spus ca s-a intalnit adeseori cu Basescu in ultimii 5 ani.Mai spune ca pe 7 decembrie va face o conferinta de presa unde va dezvalui mai multe.
Pai da, in fct de cine iese.Vikinga 35+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 5 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

era de inteles aceasta "relaxare" daca mergea nastase
adevarul ca udrea e mai frumoasa ca vantu, nu? si are si cu ce...ca tot vorbim de aptitudinile la titlul de miss politca in romania...


mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Chiar incerc, ma straduiesc, cum pot spune ei pro Geoana ca l-a facut Geoana pe Basescu praf?? Cata lipsa de bun simt pot avea unii???
Incep sa cred ca pe televizorul meu s-a vazut alta confruntare, zau.
Aia in care Geoana dadea de toate, salarii, pensii, case...cu resursele lui Johannis! Johannis care in partea a doua a confruntarii nu mai ridica privirea din covo.



mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput