Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

ilse, printre sportivii sustinatori n-o fi fost si ilie nastase care l-a parasit la pauza?

iar legat de atuuri, trebuia sa zica si cum o sa convinga el UE la negocieri (citat de aici):
1)daca nu faceti ca mine sa stiti ca pun Realitatea si Antenele pe voi, bai Comisie Europeana! Va mai ramin OTV-ul si B1, dar alea-s canale cu rating mic
sau, altfel
Consilierii il vor sfatui sa nu se prezinte la intilnirile directe cu negociatorii UE sau FMI, pentru ca, s-a dovedit, el daca nu iese la intilniri directe, cistiga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Lasa ca s-a vazut prestatia lui Geoana de catelus la ordin cum s-a dus fuga, fuguta, la usa lui Vantu , la miezul noptii, cu 3 zile inainte de alegeri ....Asa presedinte vreti ?!Eu categoric NU.
nu, ne place de Basescu, la care vine Udrea la 12 noaptea ............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Citat:
citat din mesajul lui irina.c.

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Lasa ca s-a vazut prestatia lui Geoana de catelus la ordin cum s-a dus fuga, fuguta, la usa lui Vantu , la miezul noptii, cu 3 zile inainte de alegeri ....

Asa presedinte vreti ?!

Eu categoric NU.



nu, ne place de Basescu, la care vine Udrea la 12 noaptea

.............................................

mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )

am blog





Daca Maria Basescu suporta asta (presupunand ca ar fi adevarat, desi nimeni nu a avut vreodata vreo dovada in acest sens iar eu nu o cred!), tie de ce-ti pasa ce face Base in dormitorul personal?

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

hai irina, daca tot vii cu argumente, macar vino cu altele decit cele fabricare de irealitatea si antene: basescu dictator, basescu + elena = love sau basescu bataus de copii. Astea-s deja fumate, serios, le-am retinut

Mami de Mara (19.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui irina.c.

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Lasa ca s-a vazut prestatia lui Geoana de catelus la ordin cum s-a dus fuga, fuguta, la usa lui Vantu , la miezul noptii, cu 3 zile inainte de alegeri ....

Asa presedinte vreti ?!

Eu categoric NU.



nu, ne place de Basescu, la care vine Udrea la 12 noaptea

.............................................

mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )

am blog





macar nu presedintele e "prostituata" care raspunde la apelurile nocturne.........

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Irina, cu tot respectul dar nu poti pune egalitate intre Udrea si Vantu.
Una este o vizita la amant ( asa cum reiese din afirmatia ta ) si alta este chemarea la ordinul sefului asa cum a facut Geoana aseara.

E o diferenta de la cer la pamant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Citat:
citat din mesajul lui turturica

ilse, printre sportivii sustinatori n-o fi fost si ilie nastase care l-a parasit la pauza?

iar legat de atuuri, trebuia sa zica si cum o sa convinga el UE la negocieri (citat de aici):
1)daca nu faceti ca mine sa stiti ca pun Realitatea si Antenele pe voi, bai Comisie Europeana! Va mai ramin OTV-ul si B1, dar alea-s canale cu rating mic
sau, altfel
Consilierii il vor sfatui sa nu se prezinte la intilnirile directe cu negociatorii UE sau FMI, pentru ca, s-a dovedit, el daca nu iese la intilniri directe, cistiga



Pai da, s-a vazut saracu ca ghicea doar in bobi, ca Johanis, ca Antonescu, ca Doina Cornea, ii baga pe toti la inaintare.

Dar ma intreb si eu asa ca ageamiu intr-ale politicii, trepadusii astia din spatele lui n-au gasit unu mai cu oo decat el...bey ce fraieri ca nu m-au luat pe mine consilier, dar deh, daca le-a trebuit doar de la United States.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Citat:
citat din mesajul lui irina.c.

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Lasa ca s-a vazut prestatia lui Geoana de catelus la ordin cum s-a dus fuga, fuguta, la usa lui Vantu , la miezul noptii, cu 3 zile inainte de alegeri ....Asa presedinte vreti ?!Eu categoric NU.
nu, ne place de Basescu, la care vine Udrea la 12 noaptea ............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog
Daca Maria Basescu suporta asta (presupunand ca ar fi adevarat, desi nimeni nu a avut vreodata vreo dovada in acest sens iar eu nu o cred!), tie de ce-ti pasa ce face Base in dormitorul personal?Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!
pai si tie ce-ti pasa ce face Geoana la miezul noptii? ............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Citat:
citat din mesajul lui irina.c.

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Lasa ca s-a vazut prestatia lui Geoana de catelus la ordin cum s-a dus fuga, fuguta, la usa lui Vantu , la miezul noptii, cu 3 zile inainte de alegeri ....

Asa presedinte vreti ?!

Eu categoric NU.




nu, ne place de Basescu, la care vine Udrea la 12 noaptea

.............................................

mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )

am blog





Daca Maria Basescu suporta asta (presupunand ca ar fi adevarat, desi nimeni nu a avut vreodata vreo dovada in acest sens iar eu nu o cred!), tie de ce-ti pasa ce face Base in dormitorul personal?

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!





Super-tare raspuns.
Pai Clinton cum a facut sex d-ala care incepe cu o... si madam Clinton e acu ce e!
Si tot cu el bine merci, e treaba ei ce face omu si cu cine, bine ca poate.
Pai ce e barbatu tau sau al meu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D
alta este chemarea la ordinul sefului asa cum a facut Geoana aseara.E o diferenta de la cer la pamant.
ai vreo dovada in sensul asta?............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput