Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Mai rau ar fi daca ar fi vazut multi cum ai vazut tu in seara asta la TV. Dar ma indoiesc!



n-au cum - daca pana si copiloi recunoaste... sincer, respecte pentru fair-play!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023
Prestatia cui?



A oricui.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

eu ma gandeam sa nu ma mai duc la vot. Dar dupa ce am vazut prestatia lui Geoana ma duc ca sa votez cu Basescu.

Larisa 6+ si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Lasa ca s-a vazut prestatia lui Geoana de catelus la ordin cum s-a dus fuga, fuguta, la usa lui Vantu , la miezul noptii, cu 3 zile inainte de alegeri ....

Asa presedinte vreti ?!

Eu categoric NU.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

cred ca fiecare a vazut ce si cum a vrut, depinde prin ce ochelari a privit. eu am preferat sa nu-i pun pe aia de cal...
irina, go! voteaza cu cine iti dicteaza constiinta sau ma rog rationamentele tale...chiar si ala ca geoana e mai prezentabil
mie una, apropos de aspectul fizic, geoana mi se pare ca ar fi proiectia ca adult a lui pinocchio...zau de nu seamana!
asta ca sa te fac sa zambesti, ca parca simt ca ti-ai strans buzele dezaprobator.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui larissa_79

eu ma gandeam sa nu ma mai duc la vot. Dar dupa ce am vazut prestatia lui Geoana ma duc ca sa votez cu Basescu.

Larisa 6+ si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/






intr-adevar a fost jalnica prestatia lu' Geoana.... a fost facut "praf"....

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

cred ca fiecare a vazut ce si cum a vrut, depinde prin ce ochelari a privit. eu am preferat sa nu-i pun pe aia de cal...
irina, go! voteaza cu cine iti dicteaza constiinta sau ma rog rationamentele tale...chiar si ala ca geoana e mai prezentabil
mie una, apropos de aspectul fizic, geoana mi se pare ca ar fi proiectia ca adult a lui pinocchio...zau de nu seamana!
asta ca sa te fac sa zambesti, ca parca simt ca ti-ai strans buzele dezaprobator.mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"

o fi semanand Geoana cu pinocchio la fizic, in schimb Basescu seamana cu el la spus minciunele Basescu are accese de dictator, sper ca cei carora le place democratia sa-l trimita inapoi la barcuta lui............................................. mami de Ilinca(26. apr.04), Teodora (26 aug. 07) , Otilia (9 oct. 09 )am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

turturica ai vazut mey ce mai pomelnic a facut mr.geoana, ziceai ca e la oscar zau asa, ia uitati aici:

•Am avut privilegiul sa il am in echipa pe Klaus Iohannis. Multumesc modului ireprosabil in care Crin Antonescu si liberalii s-au comportat
•Am demonstrat ca pot sa-i unesc pe romani, ca pot sa aduc oameni care sa ma sustina de la PNTCD, PRM, PNL
•Doina Cornea a spus ca ma sustine
•Am, de asemenea, un cuvant de speranta, vom reusi sa aducem o noua guvernare inainte de Craciun
•Ceea ce v-am spus in debutul intalnirii e ca Traian Basescu a lovit sub centura
•Parintele Galeriu, duhovnicul meu, mi-a spus: Slujeste-ti tara asa cum iti iubesti familia

Acu va dati seama cand devine omu din ateu credincios brusc si umbla cu prapurele dupa el, e clar ca pica vreo 3 babe coplesite de sentiment...aici fura destepti si nu prea consilierii aia...ca asta cu imi iau biblia acasa fu de mare valoare, as scrie o manea despre ea zau asa.

•Multumesc colegilor, familiei, domnilor Iohannis, Antonescu, Quintus si sportivilor care au venit sa ma sprijine
•Sper ca am convins si sper sa avem duminica seara o veste buna si pentru mine, dar si pentru Romania
•Romanii vor decide la vot cine a castigat aceasta dezbatere
•Voi duce cadoul (cosul cu produse romanesti, de la Traian Basescu) acasa si speram sa-l mancam de Craciun la Cotroceni. Am luat acasa Biblia pe care am jurat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.clau spune:

Dezbaterea a fost exact cum ma asteptam!
Geoana a fost 'praf'!Invatase bine discursul de acasa,dar s-a pierdut cu totul cand la intrebat de intalnirea nocturna cu Vantu.
Doamne ajuta sa nu iasa asta presedinte!Ar fi vai de capul nostru!
Insa ma bazez pe faptul ca orice om normal care a urmarit dezbaterea n-ar putea face greseala sa-l voteze pe 'prostanac'.

alina+ANDRA MARIA(26.08.2007)
POZE cu Andruta

Mergi la inceput