Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023


Mie mi s-a parut ca lui Geoana i s-a lungit bursc fata cand a auzit ce este pus sa jure.




un "da" mai anemic decat ala nu-mi amintesc sa mai fi auzit in vreo dezbatere parca-l auzeam cum zice-n gand un, scuzati, "baga-mi-as"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

denizel, sper

Hai c-acuma geoana de justificari la antena cu treaba cu vintu, daca tot n-are contracandidat care sa-l tina in corzi Ce cald si frumos e sa te pupe toti reporterii in fundulet si sa te dai cocos cind esti fara adversar.

Mami de Mara (19.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Bey deja m-a uimit Base, a vorbit ca un economist adevarat, ce draq a invatat Geoana la repetitiile cu consilierii lui, ca nici nu stie sa vorbeasca ceva, zicea de agentii economici si recuperarea banilor si tribunalele comerciale si habar n-avea de legea raspunderii fiscale?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Toate ca toate dar cea mai groasa fu aia cu vizita la miez de noapte la Vintu acasa in conditiile pe care le stim.Pai sa auzi cu 3 zile inainte de alegeri ca frau merkel merge noaptea la vreun personaj dubios care stie toata lumea ar trebui sa stea dupa gratii..era taxata rau rau de tot.Ori Obama ori oricare din lumea asta.. si se mai jura ca nu fura dar fu prins cu.. vintu'n guraVikinga 35+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 5 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

da, vikinga, dar cica l-a jignit si d'aia Merkel a voastra nu-i asa de politicoasa incit sa-si ceara scuze de la infractori

Mami de Mara (19.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

la faza asta cu Vantu,Geoana s-a dat singur cu stangu'n dreptu'...sau invers

Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
si nu in ultimul rand donu'Bodo

Vio , mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Pastreaza-ti gandurile pozitive, pentru ca aceste ganduri vor deveni cuvinte.
Pastreaza-ti vorbele pozitive, pentru ca aceste vorbe se pot transforma in actiuni.
Pastreaza-ti actiunile pozitive, pentru ca aceste actiuni pot deveni obiceiuri.
Pastreaza-ti obiceiurile pozitive, pentru ca acestea pot deveni modul tau de a trai.
Pastreaza-ti modul de viata pozitiv, pentru ca acest mod de viata poate deveni destinul tau.

Mahadma Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Citat:
citat din mesajul lui turturica

da, vikinga, dar cica l-a jignit si d'aia Merkel a voastra nu-i asa de politicoasa incit sa-si ceara scuze de la infractori

Mami de Mara (19.08.2008)



OMG, vedeti unde zac manierele? ntz, ntz, ntz, nu putea omu sa stea cu inima impacata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilse

Citat:
citat din mesajul lui turturica

da, vikinga, dar cica l-a jignit si d'aia Merkel a voastra nu-i asa de politicoasa incit sa-si ceara scuze de la infractori

Mami de Mara (19.08.2008)



OMG, vedeti unde zac manierele? ntz, ntz, ntz, nu putea omu sa stea cu inima impacata.


Nu-l lua somnul din cauza mustrarilor de constiinta, mai Ilse! De-aia s-a si dus in miez de noapte!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Am aflat despre care Nicolae Popa e vorba http://www.gandul.info/news/fostul-director-gelsor-capturat-la-jakarta-cum-a-reactionat-vantu-5150726

Mergi la inceput