Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

ia uite, si traian da flori!! ptii, si nu trandafiri rosii, plini de pasiune, cum dadu mircica la vechea dezbatere...
e sincer marinaru'

hoho, si geoana face pe intelectualul!!

oricum, la dezbaterea asta, cea mai tare a fost fi-mea


ps. cred ca mi-e dor de bombonel, si as vrea in congo... dar il citez pe antonescu. in turul 2 votez contra lui geoana.

Cristina
www.talentedenazdravani.ro" target="_blank">Talente... de Nazdravani
- mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa vointa.
Īncercam sa īnvatam de mici ca este mai important sa participi la o competitie, decāt sa cāstigi.
Naz si Ani: Povesti din dulapul cu rechizite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

I-a fost net superior lui Geoana si la faza cu cadourile.
Dar vorba voastra...mi-e mila de el deja! Fara gluma! Chiar atat de putin sa-l ajute creierasul?

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Care a fost rezultatul votului prin SMS-uri? Probabil D-na Geoana isi vota barbatul cand o fi vazut ce procent are!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Basescu a jurat ca nu a lovit cu pumnul, dar nu a exclus dosul de laba....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

deci geoana asta e mai mult decit jenibil, inainte nu vroiam sa-l votez pen' ca nu vroiam sa votez clica din spatele lui, dar acuma sint sigura ca indiferent cine l-ar sustine NU l-as putea vota veci, e un zero barat.

aoleu, deci va dati seama ca daca geoana n-ar fi acceptat o confruntare poate ar fi cistigat prin neprezentare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Bey ma scuzati ca mai bag si eu cate o intrebare, dar Nastase unde este, ca nu-l vad...si doi la mana PRO-TV cu cine tine, adica Sarbu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilse
Ma scuzati ca ma mai sochez inca.Dar chiar a avut consilieri americani asta, cine iereau(ca sa zic asa) PR-ul lu britney spears? Ca reiterez si io ce zise vikinga si denizel, da madam geoana e asa mai frigida ceva?...niciun zambet cazut in adoratie, nici o privire tampa de indragostita, nimic bre.Pai se compara cu Michelle Obama, sau madama Bush care ierea(error intdende) numa manuta in manuta cu porumbelu ei si pe scena acolosha sa vada poporu familia unita?
Lol Britney Spaers:)) pai de aia o fi in roz bon bon si se rujeaza ca la concerte.pai ce doamna Obama, ca de-i la cer la pamint diferenta, Michella si-a ajutat enorm barbatul, chiar cred ca ceva procente i se datoreaza! pina si cum sta in scaun si zimbetul in plictis si batutul din palme asaaaa in lene.. urit urit urit ca nu si-a bagat barbatul in seama! daca nici ea nu crede in el cine stie ce, apai cine?Vikinga 35+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 5 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Copiloi, desi ii sunt votanta, si eu am remarcat asta. Insa pe de alta parte, a facut doar sa nege ceea ce sustineau televiziunile lui Vantu si Voiculescu, anume ca i-ar fi dat copilului un pumn.


Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Basescu a jurat ca nu a lovit cu pumnul, dar nu a exclus dosul de laba....


Dap.
Dar pe dl Geoana l-a intrebat cineva daca crede in Dumnezeu?
Nu de alta dar se cunoaste faptul ca in regimul comunist s-au darmat biserici, Dumnezeu nu era prea iubit.

Asa incat si juramantul dansului ca nu a promis avantaje este cam egal cu zero...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

si-acuma vine din nou domnul johanis in actiune, muahaha.

Mergi la inceput