Pantaloni anticelulita Scala bio-fir

Pantaloni anticelulita Scala bio-fir | Autor: gilda_l13

Link direct la acest mesaj

buna!!a folosit vreo mamica de aici acesti pantaloni anticelulita ,pentru remodelare corporala?si daca da cum descrie experienta!!!am cautat pe siteuri si la noi sunt cam 180 ron ,iar inainte de a-i cumpara as vrea sa aflu mai multe opinii.
http://www.johnlewis.com/26848/Style.aspx

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui gilda_l13

buna!!a folosit vreo mamica de aici acesti pantaloni anticelulita ,pentru remodelare corporala?si daca da cum descrie experienta!!!am cautat pe siteuri si la noi sunt cam 180 ron ,iar inainte de a-i cumpara as vrea sa aflu mai multe opinii.
http://www.johnlewis.com/26848/Style.aspx


Eu i-am folosit! Mie imi plac ptr ca sunt finuti...I-am luat vreo 2 sapt zi de zi si apoi am uitat de ei in dulap...Nu pot sa-ti spun exact daca au efectul ala anticelulitic ptr ca eu am slabit 10 kg, dar am mancat ok si am mers si la sala.
Mie imi plac pantalonii...nu-mi pare rau ca i-am luat...Trebuie sa-i si port...macar o luna...cam 6 ore pe zi. Eu am bermudele de 150 de ron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marutzu spune:

draga mea ei asa ca si material sunt super si finuti. am si eu!kiar i am purtat si ami am ceva si de la lytess...bune!dar crede ma ca fara un pik de regim makar nu vei vdea nici un rezultat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Buna:-)Daca te sustin psihic in perioada in care te apuci de sport si incepi o alimentatie sanatoasa,sigur ca sunt buni.Altfel,daca te bazezi doar pe ei pentru rezultate,bani aruncati aiurea.Noroc ca-i plac lu' mama si au casa noua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Corect cine vrea sa slabeasca regim de viata sanatos, 30 de minute de miscare si apoi anticelulitice, masaje si altele. Altfel e in zadar!
Eu am slabit 10 kg cu 3 abonamente la aerobic...aproximativ 200 de ron si mancat in jur de 1500 de kcal pe zi...Acum pap tot asa si nu am mai pus la loc nici un kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gilda_l13 spune:

multumesc pt raspunsuri...am inceput si eu usor,usor sa tin dieta Montigniac...acum sa vedem cand incep si miscarea....cred ca dupa sarbatorivreo 10 kg am de dat jos,care sincera sa fiu nu ma deranjeaza prea tare..problema la mine este burta care a ramas dupa sarcina...dar daca n-are cine sa faca abdomene!?!?!ce sa facem...si ma gandeam ca acest gen de pantaloni ma faceau sa par mai supla pana sa revin la greutatea initiala...toate cele bune!!!

Mergi la inceput