Piata Universitatii 2009

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Golanii ar striga altceva , nu sloganurile pedeliste si numai alea ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accept92 spune:


allinta din cate am reusit sa-mi dau eu seama multi sustinatori ai lui Basescu sunt un produs al incercarii de manipulare ale televiziunilor puternice. Pentru foarte multi televizorul ocupa un loc atat de important in viata lor, incat ceea ce se intampla acum in media ii atinge in puncte atat de sensibile ca au devenit de-a dreptul patimasi. Patima mult mai mare decat ar putea naste sentimentele anti-comuniste (comunist este si Basescu dealtfel). Desigur suna mult mai interesant sa strigi "Jos comunismul!" decat sa strigi "Nu voi accepta sa-mi luati televizorul!!! Nu pot trai fara el!". As striga si eu 'jos comunismul' dar din pacate la ce folos...e clar ca in urmatorii 5 ani nu scapam de el...iar in ceea ce priveste televizorul...coruptia nu a ajuns inca si pe Discovery, eu stau linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilse

Bey golanilor, ia adunarea aici, aia care nu vreti sa votati cu marioneta lu'Ilici.


Nu-mi place Base sa ne fie clar, dar ca exista oameni inteligenti care brusc au un lapsus si uita cine ne-a furat Revolutia si si-au batut pe urma joc de noi e de neconceput.




printre aia cu lapsus te afli si tu - basescu a fost in clica fesene care ti-a furat tie revolutia din sacosa si si-a batut joc de tine dupa. chiar ca de neconceput.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns accept92 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

mi se pare anormal ca dupa 20 de ani de democratie sa se iasa iar in strada pt ceva, orice.



In Franta, dupa multi ani de democratie, cum ai calcat cetateanul putin pe coada cum iese in strada. Noi ne mobilizam doar in campanii electorale si la bardul de craciun, in rest se pare ca nu avem motive de nemultumire, totul e perfect. Asta mi se pare mie anormal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia05 spune:

De unde stii mai ce striga? ca TVurile nu au dat coloana sonora. Eu am vazut doar ceva pe care scrie ca Piata Universitatii nu e Piata Rosie. Oricum, eu tot asta as striga daca as fi acolo, fara organizare PDL.
Trebuie sa ma focusez pe TV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia05 spune:

Mda, se pare ca sunt foarte manipulabila. Manipulata cand l-am votat pe Ratiu, manipulata si acum cand il voi vota pe Base.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Ba tigani, alcolici, prostituate, pe larg nemernicii dracului:
Voi stiati ba golanilor ce se sarbatoreste astazi? Ce inseamna ziua de azi pentru voi? Voi n'aveti ba televizoare? Lasa ca reglementam noi cumva si internetul asta.

Se implinesc 1900 de ani de la www.hotnews.ro/stiri-media_in_campanie-6593747-mircea-geoana-fost-direct-tvr-2-antena-3-adamclisi-otv-singurul-post-care-difuzat-imagini-din-piata-universitatii.htm" target="_blank">Batalia de la Adamclisi bai analfabeti!



Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Imagini din piata universitatii la nasul...........dupa pauza publicitara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Ba tigani, alcolici, prostituate, pe larg nemernicii dracului:
Voi stiati ba golanilor ce se sarbatoreste astazi? Ce inseamna ziua de azi pentru voi? Voi n'aveti ba televizoare? Lasa ca reglementam noi cumva si internetul asta.

Se implinesc 1900 de ani de la www.hotnews.ro/stiri-media_in_campanie-6593747-mircea-geoana-fost-direct-tvr-2-antena-3-adamclisi-otv-singurul-post-care-difuzat-imagini-din-piata-universitatii.htm" target="_blank">Batalia de la Adamclisi bai analfabeti!



Invingem impreuna Romania bunului simt




Ce-a fost asta ?! O gluma ?! Hac !!!




allinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Uite ce scandeaza cei adunati (de altii) in piata universitatii, si o sa recunosti 100% sloganurile PDL (Geoana cu Moscova, jos mogulii bla bla....)





Si ce te deranjeaza?
Ca le folosesc PDL-istii sau ca-s adevarate?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput