Pufuleti 01.02-2010 (61) Bravo Andre_lina!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sagetutza spune:

fetelor eu incerc sa fac conversatie.. sa va tin active...
haideti ajutati-ma...
imi pica ochii de somn.. dar astept msj-ul de la andre_lina...
oricum super faza cu netul pe tel... eu in unele domenii tehnice imi dau seama ca sunt cam atehnica....
bine si pana acum nu am gasit utilitatea unui tel cu intenet pt ca eram satula de calc-ul de la servici... dar acum cred ca incep sa ma gandesc la utilitate..
mai ales pentru zilele petrecute in spital....

33+ Nicola-Teodora (deocamdata... mai negociem...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

hi,hi,hi cica intru cand ma trezesc sa fac susu
dar cine sa adoarma
eu eram inscrisa la trezitul pe la 2-3 dar cu adormitul no problem dar acumm...imi sta sufletul in gat

si mai am si o durere naspa de cap
la mine suntem toti faultati:Daria a ramas cu o tuse f urata dupa laringita, tati e lat in pat de raceala iar eu cu ceva tuse si dureri de cap


Mihaela 32+ Miruna si Daria-Stafania-16.11.2006

asa creste Daria

creste burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

deci bb Andreei nu a vrut sa se nasca de ziua ei
vor sarbatori deci 2 zile la rand

Mihaela 32+ Miruna si Daria-Stafania-16.11.2006

asa creste Daria

creste burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Gata dushul ...

Asa e sagetutza ...super faza cu netul pe tel ... suntem generatia care o sa nasca online ...si daca acum nu suntem chiar in apogeu peste cativa ani cu siguranta ...

Vorbarete rau cele de la odiseea vorbaretelor ..ce pot sa spun

Elena, 31+
Poze concediu Thassos 2009
Burtica la 24 sapt
Burtica la 26 sapt
Lucrusoare bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roco1617 spune:

Fetelor sunt si eu alaturi de voi .Am facut mincare de emotie de cand va urmaresc .Nici pe sotul nu l-am lasat sa se atinga de laptop .Asa ca sunt si eu la schimbul 3 cu voi asteptand vesti bune de la Andre_lina
.
Sagetuta multumim de capitol nou .

Hai Andre_lina Hai Bebe Patriot

Roxana 34s ( Alexandru Tudor )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

dastefa sa te faci bine!
sagetutza f bine te-ai exprimat.la fel simt si eu! stau ca pe jar....cu un nod in gat asteptand din clipa in clipa vestea cea mare!
elefantica bine ca ai apucat sa faci dush!

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Citat:
citat din mesajul lui sagetutza

tocmai am pierdut ditamai mesajul de lamentari si sensibilitati....
il redau mai jos, poate nu exact...
va spuneam ca va multumesc ca sunteti alaturi de mine, ca mi-e drag sa am pe cineva care sa stie, sa inteleaga prin ce trec... cu bune si rele... Spuneam de asemeni ca a fost un moment mai pe la inceput cand internetul ma panica si am vrut sa renunt la articole pe net si forumuiala...
si mai spuneam ca pe o parte imi vine sa plang... de emotie.. si pe de alta parte imi vine sa rad... cand ma uit la noi ca am umplut juma de capitol cu majoreta si exprimandu-ne gandurile catre andre_lina, cu sufletul la gura, nici un alt subiect nemaivand importanta..
e un pic in sens invers al celuilalt mesaj dar cam asta e...
scuzati sensibilitatile...

33+ Nicola-Teodora (deocamdata... mai negociem...)


ai exprimat ceea ce cred ca simtim cu toate acum, sunt lacrimi de emotie

Mi-am dorit foarte mult sa ajungem in decembrie fara evenimente sa stiu ca puiutii nostri vor putea pasi in lumea de afara "pragatiti", se pare ca am ajuns in decembrie...

Andre_lina mult curaj si sa ai un bebe sanatos




31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolcris22 spune:

Fetle si eu sunt pe aici....nu am de gand sa merg la nani...pana la urma pe Andrelina o ajuta sa nasca sau se mai asteapta pana maine? Banuiesc ca daca i-au dat sedative sa doarma nu o sa poata naste in noaptea asta.Cred ca mai rau o chinuie si pe ea si pe bebe....daca vrea bebe sa vina , sa-l lase sa vina pe lume....mai conteaza o zi in plus sau in minus?

31+ ANDREI ....ne mai gandim la al doilea prenume...
http://community.webshots.com/user/nicolcris22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roco1617 spune:

[b]Sagetutza/b] scuzeeeeeee ........cu emotiile astea am reusit sa-ti scriu si numele gresit in mesajul anterior .Scuzele de rigoare.

Ceva noutati ???

Roxana 34s ( Alexandru - Tudor )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

Larisel eu intotdeauna m-am gandit ca tu vei da tonul nasterilor la odiseea noastra.dar iata ca apar surprizele
mamica harnicuta si bebelusele cuminti si nu chiar asa mititele cum ti se par tie mami.iar daca mai stau un pic se intremeaza si mai bine si va fi totul ok

Mihaela 32+ Miruna si Daria-Stafania-16.11.2006

asa creste Daria

creste burtica

Mergi la inceput