Puiuti de Randunici 2008!! (337)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Moama, ce sexoasa movalie! fataaa, esti super in bluzita/lochita loz Misto rau pozele!

L-am vazut pe Ursulet, numai bun de mancat, cat de delicat si cuminte poate sa fie! si cate ziceeeeeeeeeee! mutulica al meu nu vrea sa repete neam! cred ca zice pe sfert!

Am vazut si pozele de la intalneala, foarte frumoase! pe ale mele nu le-am descarat ca sunt pe calculator si nu am loc

Bitzo, pai io ziceam ca poate ma lipesc cu tine prin parc...dar sunteti puturoase tare Ai mei se scoala pe la 8 jumate-9 si apoi la 2 se culca. Cateodata ne apuca si 3

Maine dimi trebuie sa fac supica cu galusti si apoi vreau sa-l iau pe Vlad la shopping , trebuie sa-i cumpar pantalonasi grosi, vreo 2 perechi, ca nu are deloc. Si acu' vine vaju'

Zoze, sa-ti fie de bine tiramisu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ca mi-am adus aminte Ce frumos e la voi acolo, in IOR, lume putina, curat, loc misto de joaca pt. pitici, locuri retrase...marfa rau!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Bag Tiramisu, sar'naaaa Zoze!Azi de la tine o portioara, maine de la mine toata tava ca tocmai am luat ce-mi trebuie Vin nu mai beau ca ma invat la bautura Unde-i Sacramento asta?? Nu pot eu Zoze sa plec din patria mea
Stela eu vin maine ! Moamaaa, sa vezi ce-ti fac
Ursu f frumos filmulet, e un cuminte ursuletul ! Imi pare asa rau ca von Titan de cate ori il vede ii face cate ceva Cred ca-l simte asa cuminte si vrea sa-l invete la prostii
Luny pare ca v-ati distrat pe cinste Ai reusit sa gasesti si ceva frumos de imbracat Ne vedem maine, cum am stabilit
Roxana sap aici dupa poze de cand m-am asezat la calculator Nu vrei sa le mai pui o data? Plsss
Tuchi multumim pentru poze. Odata cand o sa ai tu timp te rog sa mi le dai si mie pe mess
Bitza noi stam pana la unu jumate de obicei. Te asteptam!
A iesit demential tortul Dar fuse si se duse Ma gandeam sa-i pun si lui Dudelle in blender niste tort (fara frisca) si sa-l subtiez cu lapte ...hihi, rau n-ar fi avut ce sa fie dar m-am gandit prea mult si s-a gatat tortul .Ghinion!
Gata, la culcare....oooo, nu v-am zis Omul e un car de nervi, a venit la 9 de la politie, i-au luat carnetul si i-au dat o dovada pana se face expertiza (camere video, masuratori de frane, chestii d-astea) Ce-a fost la gura lui nu va zic mai ales ca maine o ia de cap cu asigurarile Ce sa va mai spun, super atmosfera!

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

da,da, loz, loz, va log..am renuntat la bluza jmechera lila, pe care as fi vrut-o initial, din motive de bretelute si deci prea dezbracata, plus concluzia ca nu am ce lua peste ea, in caz de racoare p-acolo..next time, la club!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Multumim de aprecieri.

Fata Luny, unde ai disparut???

Mimo, lasa ca asa trebuie, sa mai invete si el prostioare de la astia mai mari

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Bubu, e mai frumos in IOR intr-adevar. Parca e mai aerisit desi la locurile de joaca e la fel de aglomerat,mai ales in weekend ! Dar gasesti nene locuri de parcare si locuri mai retrase sa poti sa fugi de lume, daca vrei! Asta sa-ti fie motivatia sa te apuci de condus si sa ai independenta!


Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

deci maine pe la 11 si ceva, in ior, la fantani, apoi o apucam spre alte orizonturi?e ok?

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Offf, iar sunt suparata, vreau sa vad si eu grey si iar s-a facut 12 noapte, de abia acum pot sa ma uit.
Asa ca iar ma culc dimineata

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

deci maine pe la 11 si ceva, in ior, la fantani, apoi o apucam spre alte orizonturi?e ok?

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!



Vreau si euuuuuuu, dar nu am cu ce sa ajung. Stie cineva cum? pana pe vacaresti am venit cu autobuzul, mai departe nu stiu

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ursulico, daca vrei impartim un taxi

Mimo, degeaba, nu am curaj, fata Mai, ce rau imi pare de patania Mimului...bine ca el e bine! of...

Eu am vazut poze cu Amira, sac Nu mai stiu pe ce pagina erau...
Roxana, unde erati, apropo? o scumpa brunetica

Si eu il astept pe Cata sa vina sa ne uitam la Grey


Mergi la inceput