BIOGENESIS FERTILITY CENTER(8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela_70 spune:

Cata,
Eu am programare maine dimineata la ora 9 la clinica pentru eco si estradiol.De obicei fac Diphe la ora 7.....daca incep maine stimularea?cum procedez? nu mi-au zis sa fac jumatate de doza maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

mirela - ce zi de cm esti?


Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Daca esti z2-3 posibil sa incepi stimularea. Eu iti sugerez sa nu faci dipherelinul la 7 iar cand ajungi la clinica intrebi si faci imediat cat trebuie. Nu este nici o tragedie daca il faci putin mai tarziu.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_70 spune:

Cata,
maine as fi in ziua a 3-a a cm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noname spune:

Neatza fetelor!!!
Va poftesc la cafeluta si , iar pentru gravidutele noastre dragi ceai, laptic si suculet de fructe.
fetele!!!
Sa aveti o zi buna si o saptamana usoara!!!






Vreau si eu sa fiu
Oare cand vei veni ?

Dana
De Revelion voi avea bebic in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misa_21 spune:

Presimt o mare liniste astazi pe aici,atitavremecit toata lumea el a eco+estradiol.

Sa veniti cu vesti bune si cit mai reepede,da?

O zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luca2008 spune:

pysy , felicitari din suflet fata draga!!!!
Fetelor care sunt in focuri le tin pumnii stransi sa vina cu rez. bune. pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

pysy, ti-am mai zis cumva bravos?:) nu e niciodata suficient, oricum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

pysypisi felicitari sarcina usoara si la termen
Mirela_70,Ruxandrab,Sarrah,Stan.Valeria,noname bafta si sa veniti cu rezultate pozitive
Cata
Pup toate fetele







Puisori dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Multumesc din suflet fetelor pt felicitarisi va doresc din toata inima sa reusiti toate
Astazi trebuia sa repet beta si ce credeti...am mers la Iasi unde am intrebat prin telefon daca da beta intr-o zi...si surpriza cand am ajuns la laborator imi spune ca de fapt testul de sarcina mi-l da in aceiasi zi iar beta peste 5 zile.Ce mai imi venea sa o iau la bataie pe nasparlia aia... Am sunat la clinica sa vad ce se mai poate face...mi-au dat ei alte 2 laboratoare la care sa incerc,dar din pacate si acolo aceiasi poveste,asa ca a ramas sa merg miercuri la Bucuresti,bine ca nu este nici o problema daca il fac asa tarziu.
Asta este traim in RO...
Pupici si o zi cat mai placuta va doresc

Mergi la inceput