Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

daca e loc pt. toti il aduc si pe rainy sa nu ramana singurel.....este private la noi..si purple cu lisa m-au primit

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da ti sa deschid asa toate usili dintr-o data vaz o fi ca te-ai facut femeie de casa si ti-ai pus pirostriili? sau din cauza la privili si zambetili a lu baietii astia ai tai
e bine atunci ca ai gasit unde sa petreci. noi ne vedeam de ale noastre mai departe
tu purple? ceva noutati?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

noi facem party in pijama cu fetili

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sister...aseara la party ai ravasit tot de nu mai scoate nimeni fingeru p'aci la inaintare? vaz ca a fost seara ta.....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

doamne mey oana ce se intampla aci?unde or fi feteli?io am plecat prima de la party habar nu am ce au facut in continuare...daca o fi mana lu bubu?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor.da unde sunteti toate??
Tot la

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da bubu asa intrare in scena isi facu? le-a inchis undeva pe fete?......da pe noi de ce ne-a scapat iona?


are vreun plan cu noi cred ca se pune cu cine nu trebuie...sun la calcatoareasa lu ebony sa se peragteasca sa ii indrepte hainili lu bubu....ca o sa fie tare sifonate dupa ce scapa de aci...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Io cred ca le/a atras in cursa cu poza cu zuzele alea pictate.Ele s/au dus sa il salveze pe subiectul principal si...is sechestrate dom'ne.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi poate le place si de aia nu se agita sa se intoarca....

da daca facem nitzica defilare p'aci..sigur nu le rabda sufletu sa stea deoparte..iona ce pui pa masa? pardon..pa podium...

ia scoate-ti berbantu aci...ca nu i-am vazut ochisorii de cand i-ai pus pirostriile....si sporty....nu imi mai bruia semnalu ca ti-l iau di tat

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput