Dovlecei de septembrie-octombrie 2009*14*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Mada stai linistita ca o sa fie bine,nu-ti mai face probleme!
Asteptam pozici

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Poze :
http://community.webshots.com/album/575454801vRuKAQ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

claudia buna dimineata.
Imi pare rau ca ai avut o noapte grea dar sunt sigura ca urmatoarea va fi parfum. David avea niste coji care aratau exact ca matreata si erau bine lipite de pielea capului. Il frecam cand il spalam cu un prospel, il masam cu ulei de masline si i-am cumparat si sampon cradle cap ...acum nu stiu sa-ti spun care si-a facut efectul dar i-au trecut in 3-4 zile.

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David 13 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Mada, Suede 38+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Luto voi de cat timp ii faceti baie in cada?
Mie mi-e teama sa-l trec in cada...cand s-o vedea in atata apa.
Ii tremura lui barbita in cadita lui,dar in ditamai ,,oceanul"

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Poze :
http://community.webshots.com/album/575454801vRuKAQ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Claudia 38+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

alex neata, nu ne-ai spus cum e leganusul.
Tu cum esti ?
faci si tu ca mine: "uite mami pestii ?"

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David 13 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede

Luto voi de cat timp ii faceti baie in cada?
Mie mi-e teama sa-l trec in cada...cand s-o vedea in atata apa.
Ii tremura lui barbita in cadita lui,dar in ditamai ,,oceanul"


pai cam 2 saptamani de la nastere i-am facut in cadita dar sotul meu nu se descurca ca nu era pozitia buna....si atunci l-a bagat la apa adanca
Eu am mai tipat, am mai transpirat am mai palpitat pe langa ei...ca inneci copilul ca o fi ca o pati...ca-i intra apa in urechi .....dar mi-a zis ca daca moare copilul, moare si el cu el ....ca nu are cum sa se inece la el in brate....si atunci mi-a oferit incredere psihicului meu usor bolnav.
Nu vreau sa ma gandesc ce preinfarcturi am sa fac cand vom ajunge cu copilul la o piscnica/bazin/mare/ocean...ceva....ca stiu cu cine m-am insurat......

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David 13 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Lutp, ce fain, o sa incerc si eu! Ii place f mult in apa si cadina nu-i mai ajunge.
Ce ochi albastri si frumosi are baiatul tau


de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucapaun

Lutp, ce fain, o sa incerc si eu! Ii place f mult in apa si cadina nu-i mai ajunge.
Ce ochi albastri si frumosi are baiatul tau


sa-mi spui cum a fost

Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David 13 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greiere spune:

E minunat David in cada lui de om mare! Felicitam tatic curajos care face baita bebelusui! La noi pe mine ma trec toate apele si ma cocosez toata cat sa arunc cu ceva apa ( nici eu nu mai prestez clatire) si sa trecem repede la pupat bulanase care-i lucrul cel mai simplu.

colectiadepalarii

www.dropshots.com/day.php?userid=286036&cdate=20070713&ctime=140933" target="_blank"> Alexandra (09.07.2006), Victor Cristian (21.08.2009) si mami

Mergi la inceput