Aradence DC...! (134)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dimineata,

Haideti la o .

Am tot vrut sa va scriu ieri, adr nu am reusit. La intalnirea de saptamana viitoare eu nu voi veni, sa nu va suparati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
Am tot vrut sa va scriu ieri, adr nu am reusit. La intalnirea de saptamana viitoare eu nu voi veni, sa nu va suparati.

De ce?

Azi ne sarbatorim la lucru, suntem 3 nascute in noiembrie, in 25,27 si 28, asa ca ne sarbatorim impreuna . Imediat plec ca trebuie sa duc si tortul din Gradiste. Comandam si ceva meniu de la un restaurant cu specific mexican din zona garii, nu stiu exact ca alta colega se ocupa de asta.

V-am pupat, sa aveti o zi buna!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina, nu sunt deloc in apele mele si nu prea am chef de socializat, nu din cauza voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Alina, La multi ani! Si eu sunt in noiembrie, dar in 2.

Alexandra tuseste rau, a facut si febra si acum incep sa ma panichez ca poate are pneumonie. Nu stiu unde sa ma duc la ora asta, la urgente poate. Nu a avut niciodata pneumonie si nu stiu cum s-ar manifesta. Speram sa trecem cu bine noaptea asta si maone vedem.

flavia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA LA MULTI ANI !

Diana sanatate Alexandrei!

Fetele va intalnirati azi?

MONI cu www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006) si www.dropshots.com/TUDOR1" target="_blank"> TUDOR (14.08.2009)
"Optimismul, speranta sunt cele mai bune investitii dintr-o viata. Oamenii sunt efemeri si schimbatori. La sfarsitul unei vieti vezi ca, afara de cateva ganduri frumoase si de cateva inchipuiri, cu nimic nu te-ai ales."
Ileana Vulpescu în "Arta Compromisului"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LU-ANA sa traiasca bebe pentru cele 4 lunitze Tudor al meu face "bataturi" doar la buze de la supt.E hamesila .Am inceput si sa il "diversific" de cateva zile,deocamdata avem in meniu cateva lingurite de suc pe zi: de mere,pere,struguri si portocala.Taare ii plac.

De-asta nu ma prea potrivesc cu atmosfera de-aici
Ca sunt inca in asa euforie ,nu imi vine inca sa cred ca pot sta si io acasa cu cracii in in sus, sa ma joc si distrez cu bebe . Ca dupa cum stiti cu Diana n-am avut ocazia,cam pe vremea asta adica la 3 luni jumate ale ei m-am intors la birou

Deci la noi e veselie,cu Tudor care "vorbeste" pe limba delfinilor si a inceput sa faca si mutre de mutre.O mostra:http://www.dropshots.com/monica70#date/2009-11-23/19:08:53

Alta veste buna e ca la Diana se va tine normal serbarea

Hai mai veniti si voi cu ceva vesti bune

MONI cu www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006) si www.dropshots.com/TUDOR1" target="_blank"> TUDOR (14.08.2009)
"Optimismul, speranta sunt cele mai bune investitii dintr-o viata. Oamenii sunt efemeri si schimbatori. La sfarsitul unei vieti vezi ca, afara de cateva ganduri frumoase si de cateva inchipuiri, cu nimic nu te-ai ales."
Ileana Vulpescu în "Arta Compromisului"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina
Sa ai pare numai si numai de bucurii

MA grabesc sa merg la Lavi sa-mi repare o unghie pe care tocmai am izbit-o de un perete si s-a rupt direct din carne ...nu ma spun cat sange mi-a curs si cum ma doare...insuportabila durere, chiar si ptr mine care n-am treaba cu durerea




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Diana11, Moni, Clau si fetele care m-au sunat, multumesc pentru urari. Va doresc si eu numai bine!

Moni, nu s-a intalnit nimeni ieri, in prima vineri din luna ii intalneala.
Succes cu diversificarea! Faina mutrite face Tudor, e o distractie continua pentru voi acum.

Clau, brrr, nasol cu unghia!

Noi mergem la Cicir sa ne sarbatorim cu niste gratare si tort.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

La multi ani Alina. Sa iti dea Domnul tot ce stie El ca e mai bine pentru tine si sa nu conteneasca cu binecuvantarile.

www.floar3d3colt.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristale, multumesc!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput