Endometrioza ne-a unit in lupta pentru bebe(54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Boo.. sper ca esti bine
Bea.. tinem pumnii sa faci outze multe
Didi.. sa stii ca dau rezultate bune remediile homeopate, mergi cu incredere, nu e tarziu nici acum, hai pune mana pe telefon si suna

restul fetelor pupici

*************************************************
Madutz

ingerash din ceruri, mami te iubeste 28.05.2009
www.pregnancy-layouts.com/style-Belly-MariaNectarie.jpg" target="_blank">astept a doua binecuvantare, ai mila de noi www.surebaby.com/community/plugins/tickers/widget.swf?client_id=4aae592d5132a&wt=1%22%20type=%22application/x-shockwave-flash%22%20wmode=%22transparent%22%20alt=%22symptoms%20of%20pregnancy%22%20height=%22200px%22%20width=%22200px" target="_blank">
"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "

www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank"> NU RAMANETI INDIFERENTE, IMPREUNA PUTEM DARUI VIATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_84 spune:

Magdita, imi pare rau...ce stii, are legatura cu endometrioza ceea ce s-a intamplat? sau se poate intampla oricui?
Eu sunt constienta ca un test de sarcina pozitiv e numai un prim pas, ca mai sunt destule probleme care pot aparea pe parcurs; dar oricum un test pozitiv este o bucurie mare pentru oricare dintre noi.

Trying for a baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Cristina, din pacate se poate intampla oricui, medicul mi-a zis ca pur si simplu am avut ghinion, ca aceste lucruri se intampla destul de rar si cu atat mai putin nu se intampla de doua ori aceleiasi femei. Si nu au legatura nici cu endometrioza, nici cu tratamentul pentru endometrioza pe care tocmai il terminasem. Asa ca sper ca data viitoare sa apara si bebe la eco si sa fie bine pana la 40s.

toata gasca de endo-frumoase si we placut .

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">Alina are nevoie de ajutorul nostru al tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Didi, nsh ce dr recomanda Tutu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor,
nu stiu ce sa mia zic acum, dar de vreo 2 zile ma tot inteapa ovarele si ma doare spatele in zona lombara, iar senzatia la nivelul pelvisului este ca cea de cm...bineinteles ca sani sunt tari si durerosi asta nu se mai pune la calcul, acum mi-e teama sa nu fi recidivat ceva...in decembrie dupa salariu ma duc la o eco ca nu pre imi place cum sunt si apoi voi suna la homeopat cand stiu exact cum sunt....eu tot sper sa-mi vina
va puuup pe toate

didi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

da, nu stiu ce sa mai cred. Azi sunt in a 6-a zi de la CM si ma dor ovarele, uterul, este primul meu CM de dupa operatie....Asa de curand sa reinceapa cosmarul?Este adevarat ca au fost dureri suportabile, dar totusi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luca2008 spune:

fetele!!!
xdidi , te rog mult spune-mi si mie unde mergi la acupunctura.
mada iti spun si aici LA MULTI ANI tie si tuturor care isi serbeaza astazi onomastica.
magdita fata draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Luca ma bag ca musca in lapte si iti spun unde mergeam eu la acupunctura. Am de gand sa reiau aceste sedinte. http://www.pirasan.ro/noutati/endometrioza.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Didi, ai inceput sedintele de acupunctura?Unde ti-a recomandat Tutu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Sal!
Madut LA MULTI ANI!!!sa fii iubita,sanatoasa si fie ca planurile lui DD pt voi sa fie pe aceeasi lungime de unda cu ale voastre!!!Fug


Mergi la inceput