Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *112*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Ayla, daca a facut Clau o fixatie cu Brefu', nu luati de-ala ce se pune direct in rezervorul WC-ului? Cica e mai igienic. Eu numai de vreo luna folosesc de-asta si in orice caz e mai comod.


Am rezervorul zidit in perete, nici o sansa. va trebui sa renuntam la bref, ca in curand va cauta si sor-sa prin baie.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello asa mai pe seara !!!

In primul rand Sophihi, Gaza mica si Ariana

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

In al doliea rand anunt excursionistele vesele ca am arvunit pensiunea !! adica cele 8 camere ca restul le-au ocupat altii !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ilinca la ce mandrete de fata ai purtat in burti&nascut&crescut, te-as intoli si eu, parol! Ia zi, ce-ti face cu ochiul?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Acum sa mai raspund la ce am retinut legat de caciulite :

Ayla, am notat culoarea de baza pt caciula, cealalta ce sa fie, roz su verde ?
Vreau si eu niste frame-uri dar sper sa caut maine niste poze si o sa-ti trimit mail

Anamariame, intreb maine dac si cu cat face modelul acela

Monnvas, pe sfarsitul saptamanii e gata comanda ta

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ilinca, Sophihi e pur si simplu DELICIOASA !! era sa uit, si coamnda ta e gata cat de curand, era sa fie gata azi dar nu i-a placut d-nei ce model ti-a facut si a stricat-o

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Ayla, am notat culoarea de baza pt caciula, cealalta ce sa fie, roz su verde ?
Vreau si eu niste frame-uri dar sper sa caut maine niste poze si o sa-ti trimit mail

Anamariame, intreb maine dac si cu cat face modelul acela

Pisica sa fie ciocolatie asortata la culoarea costumasului Luanei (ai vazut poza, da), si doar urechile crem. Restul, in afara de urechi toata ciocolatie.

Iar albinuta asa cum este in model, nimic schimbat.
Si la mine intreaba cat costa aceste modele, are alte preturi in functie de model?

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am vazut ca discutati de intarcat, nu ma bag deocamdata pt ca pana la 1 an nici nu ma gandesc, apoi vom vedea cand va fi momentul, care cred ca nu va fi usor nici pt mine, noaptea cand o sa se trezeasca cred ca va fi gest reflex sa o mufez
Dar pana atunci, mai este !!


Legat de sfecla rosie, voi cu ce o amestecati ?
Fasole verde de unde ati luat ??


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Ayla, am vazut acum frame-urile. Sunt coplesita de cat de multe ai facut si cat de frumoase sunt! Cum pot sa-ti multumesc? Am admirat si steluta ta, cea mai frumoasa Ar fi prea mult sa te rog sa mai faci ceva? Daca da, te rog sa spui, fara nicio suparare . Mi-a venit o idee...sa fac (adica sa te rog pe tine sa faci ) un calendar cu poza Evei si a cate unui membru al familiei pusa la luna in care membrul isi serbeaza ziua. De ex eu sunt nascuta in iunie, si sa fie la iunie poza cu mine si Eva. Problema ar fi ca si taica su si unchiu su sunt nascuti tot in iunie Oricum, daca ti se pare ca cer prea mult (de cerut cer, asta e clar), te rog sa imi spui. Multumesc inca o data pentru cele facute deja, sunt bestiale!!! Cum vi se pare ideea de a decora bradutul cu frame-uri cu Eva? E sinsitru? Ma gandeam ca ar fi interesant. Daca nu, oricum le pun in sir legate cu organza. Am vazut eu pe net la idei de deco si aratau super.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui novus
Ayla, am notat culoarea de baza pt caciula, cealalta ce sa fie, roz su verde ?
Vreau si eu niste frame-uri dar sper sa caut maine niste poze si o sa-ti trimit mail


Pisica sa fie ciocolatie asortata la culoarea costumasului Luanei (ai vazut poza, da), si doar urechile crem. Restul, in afara de urechi toata ciocolatie.

Iar albinuta asa cum este in model, nimic schimbat.
Si la mine intreaba cat costa aceste modele, are alte preturi in functie de model?

_


Da, are preturi in functie de model ! 25 ron sunt cele duble model simplu, celelalte in functie de complexitatea modelului,de timpul de executie
Intreb maine si pt astea , tu vrei pisicuta modelul care se leaga sub barbie, da?

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput