Bobocei de sept-oct 2008 (222)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abe spune:

buna seara,

alexa si mami, sunt o mamica noua pe forum si cred ca imi sunt moderate mesajele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

kllemi, mimihoo, multumesc de primire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

nocom votat!

mirunace faci?ai trimis cumva cortul?nu ca m-as grabi dar sa stiu sa fiu acasa cand vine curierul

azi david a calcat pe o sacosa de cadouri scoasa de el dintr-un sertat si a alunecat pe parchet si a dat un cap de cantul mobilei are ditamai vanataiade fapt e o dunga mova in frunte si in jurul ei umflat si mov mai deschis vorbeati voi o data de o crema pt vanatai sau am visat doar?

in rest...azi am prestat o tava de poale-n brausi david a mancat una intreaga mai putin portiunile de coaja mai groasa

feli unde vedem si noi filmarea de la protv?



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!


I-am anuntat la Cargus si au zis ca vin astazi apoi au sunat ca baiatul de pe zona mea nu mai ajunge decat maine dimineata. Te suna ei de asta ti-am cerut si numarul de telefon. Si te sun si eu cand il ridica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

miroase tare a mancare de cartofi din aia buna de totoare cine face asa ceva la ora asta? sau o fi doar imaginatia mea bolnava?! dar jur ca miroaseeee

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

CD eu cred ca au inceput poftele.E fetita

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Dya si cand se termina poftele astea? ca deja nu mai pot am mancat o inghetata dar tot imi miroase a mancare de cartofi, e ceva necurat

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Feli multumesc inca o data de reteta cu cartofi taranesti.Ce m-as face eu fara tine.Esti o comoara la casa omului.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

Am votat si eu EMA sper sa fie cu noroc.....am fost si noi intr-o raita prin magazine sa ne uitam dupa cadouri....frate trebuie sa ma scobesc rau de tot la buzunar.......nu-s de unde o sa scot .....dar trebuie sa scot...

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27

Dya si cand se termina poftele astea? ca deja nu mai pot am mancat o inghetata dar tot imi miroase a mancare de cartofi, e ceva necurat

Mami de Mikul Robert Constantin


Eu zic sa pui un bucata sot sa detecteze de unde vine mirosu si sa aduca un castron ca altfel oricum nu ii e bine

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

CD eu zic sa te duci sa verifici in bucatarie, poate ti-a facut sotul o surpriza!!! Ca daca miroase asa de tare... numai de la tine poate fi!!!

PUP cu drag.

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

Mergi la inceput